Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Ortaya Çıktı

Samsun’un tablet modelleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu sefer Samsung Galaxy Tab S7 ve S7 Plus ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Tab S7 ve S7 Plus, geçtiğimiz günlerde bazı özelliklerini ve tasarımlarını ortaya çıkaran çok sayıda sızıntıyla dikkat çekti. Bugün, önümüzdeki iki tablet hakkında daha fazla veri veren yeni bir sızıntı görülüyor; gelin daha yakından bakalım!


Sızıntıya göre bir sonraki Galaxy Tab 7 serisi, 120Hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olacak. Bu büyük güncelleme, tabletleri Apple iPad Pro ve 120Hz ekranı ile aynı seviyeye getirecek. Bilmediyseniz, daha yüksek bir ekran, tüm işlemlerin daha dinamik, pürüzsüz ve parmakların hareketlerini daha doğal takip edeceği anlamına gelir.

Ayrıca, S-Pen ile ilgili deneyim, çeşitli düzenleme ve fotoğraf rötuş yazılımlarında gerçekleştirilen dijital çizim veya 2D animasyonlar sırasında yukarıda belirtilen teknolojiden de yararlanabilir. Öte yandan, yüksek yenileme hızına sahip olmak pil ömrünü olumsuz etkileyebilir. 

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Ortaya Çıktı

Bu nedenle, Samsung’un cihazlarını normalden daha büyük pil paketleriyle paketlemesi bekleniyor. Nitekim, bir sertifika kuruluşundan elde edilen bazı yeni veriler Galaxy Tab S7+ ‘nın 10.090 mAh’lık bir bataryaya sahip olacağını gösteriyor.

Her iki durumda da, böyle bir ekranla Samsung tabletler Apple’ın iPad serisine gerçek bir alternatif olmalı; umarım çok daha ucuz olurlar.

Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Özellikleri

Diğer özellikler söz konusu olduğunda, daha önce sızan bazı görüntüler tabletin tam bir metal gövdeye sahip olması gerektiğini gösterir; 11 inç ekran ve boyutları 253,7 x 165,3 x 6,3 mm. Daha sonra arka tarafta çift arka kamera arka kamera kurulumu bulacağız; kamera yumru ile, ahem, yumru, kalınlığı 7.7mm olacak.

Galaxy Tab S7 daha sonra en yeni ve en güçlü Qualcomm Snapdragon 865’e sahip olacak; 5G bağlantı desteği ile birlikte. Ayrıca Android 10 tabanlı bir işletim sistemi olarak One UI arayüzü olacak. Tab S7’de 7760mAh kapasiteli bir pil bulacaksınız.

Her neyse, Samsung Ağustos ayında yeni Tab serisini piyasaya sürmeli. Tablet serisine Galaxy Note 20, Note 20 Plus, katlanabilir Galaxy Fold 2 ve Galaxy Watch 2 eşlik etmelidir.

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu