Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi Note 8 Pro, World of Warcraft Sınırlı Üretim Paketine Sahip Olacak!

Redmi Note 8 serisi için gelecek 29 Ağustos’taki açılış etkinliğinde Xiaomi Redmi Note 8 Pro World of Warcraft Limited Edition paketini de tanıtacak.

Redmi Note 8 Pro, World of Warcraft Sınırlı Üretim Paketine Sahip Olacak!

Çinli akıllı telefon yapımcısı tarafından yayınlanan video teaser’a göre, bu özel baskı paketi, MIUI’nın üstüne World of Warcraft mobil temasıyla yüklenecek ve özel olarak küratörlüğünde bir perakende kutusu olacak.


Bununla birlikte, cihazın özel oyun içerikleri veya normalde bu tür özel sürüm paketleri için tanıtılan sınırlı sürüm aksesuarlarıyla gelip gelmeyeceği bilinmemektedir.

Tasarımına gelince, cihazda yapılan herhangi bir kozmetik fark olmayacak – bu nedenle arka panel için boya işi veya tasarımı için herhangi bir özelleştirme görmeyi beklememeliyiz.

Kısa bir özet olarak, Redmi Note 8 Pro, Mediatek’in en yeni Helio G90T SoC’u, oyunun kapağında bulunan oyun odaklı bir akıllı telefon olacak. Aynı zamanda kullanıcılara üstün bir oyun deneyimi sağlamak için kaputun altında bir sıvı soğutma sistemi ile gelecek.

Hepsi bu kadar değil, aynı zamanda her türlü duruşta cihazı kolayca tutmanıza izin veren ergonomik bir tasarıma sahip olduğu söyleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu