Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Note 20 Tasarım Görselleri Ortaya Çıktı

Geçen sene Galaxy Note 10 beklenenden çok daha erken ortaya çıkmaya başladı, ama şimdi Galaxy Note 20 bu rekoru kıracak gibi görünüyor.

Ahize için iddia edilen bir kasa şeması Weibo’da ortaya çıktı ve tasarımda oldukça kaba görünmesine rağmen, şimdiye kadar Galaxy S20 serisi hakkında sızan bir tasarıma benziyor. Galaxy Note 20 modeli ortaya çıktı!


Arkada büyük bir dikdörtgen kamera kısmı, Aralık ayında tanıtılan Galaxy A71 ve A51 tarafından örneklendiği gibi, 2020’de Samsung akıllı telefonları için yeni bir norm gibi görünüyor, ancak yine de yalnızca Galaxy Note 20‘nin tasarım ipuçlarını, orta segmentten ziyade amiral gemisi Galaxy S20 serisinden alacak.

Altta, USB-C şarj portu, S Pen kalemi, hoparlör ve mikrofon için açıklıklar var. Ne yazık ki, tekrar ses jakı yok ama biz zaten buna alışkınız.

Samsung Galaxy Note 20 Tasarım Görselleri Ortaya Çıktı

Üstte, bir mikrofon ve bir IR blaster açıklığı olabilir, güç / ses tuşları çerçevenin sol tarafında bulunur. Bu erken durum şemaları yasal olduğu ortaya çıkarsa, bu son bölüm aslında Note 20 ve fiziksel düğmeleri nihai çelik çerçevenin sağ tarafı için ardışık olan S20 modelleri arasındaki en büyük fark olabilir.

Samsung’un neden böyle bir tasarım kararı verdiğini anlamak zor değil. Sonuçta, Note 10’da bu aynı düğmeler, söz konusu Note 20 vaka renderinde olduğu gibi tekrar sol tarafta, çünkü sağdaki S Pen silosunun telefonun gövdesi içinde bir yere çıkması gerekiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu