Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Galaxy Fold 2 İçin Parça Üretimine Başladı!

Samsung, Galaxy Fold 2 parçaları üretmeye başlayacak.

Küresel pazardaki istikrarsızlığa rağmen, Galaxy Fold 2 hala Samsung’un aylar önce ortaya koyduğu ilk sürüm programını takip ediyor.


Güney Koreli Samsung, önümüzdeki ay bir sonraki katlanabilir Android akıllı telefonu için seri üretime başlayacağı bildirildi. Şirketin, Galaxy Fold 2’nin deneme üretimini zaten tamamladığı ve Ağustos ayında piyasaya sürülmesi beklenen yaklaşan amiral gemisinin tasarımını tamamladığı anlaşıldı.

İlk Galaxy Fold 2 Haziran ayı başlarında ortaya çıktı

Samsung’un merkezi ülkesindeki sanayi kaynakları, şirketin ilk parçaların üretilmesinden sonraki haftalar içinde yeni Fold ünitelerini monte etmeye başlaması gerektiğini iddia ediyor. Başka bir deyişle, Samsung’un geçmiş akıllı telefonlarının resmi duyurularından önce sızdığı koşullara dayanarak, ilk gerçek hayattaki Galaxy Fold 2 manzaraları Haziran ayı başlarında gerçekleşebilir.

Samsung, Galaxy Fold 2 İçin Parça Üretimine Başladı!

Yeni Fold, Galaxy Note 20 ile birlikte tanıtılacağı söyleniyor, ancak Samsung’un yılın ikinci Paketlenmemiş etkinliğinin gerçek bir fiziksel olay mı yoksa yalnızca çevrimiçi bir sunum mu olacağı henüz bilinmiyor. Her durumda, bu, yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy Z Flip ve orijinal Galaxy Fold’un adımlarını izleyen şirketin üçüncü katlanabilir Android telefonu olacak.  Bu cihaz, neredeyse 2.000 dolar seviyesinde çıkış yapan ilk Galaxy Fold’dan ucuz olacak.

Samsung Galaxy Fold 2 hakkında ortaya atılan bir diğer iddiaya göreyse Samsung, yeni katlanabilir telefonunu ilk Galaxy Fold’a göre daha hafif, neredeyse Galaxy Z Flip kadar ağır yapacak. Hatırlatmak gerekirse şirketin ilk katlanabilir telefonu 263 gram ağırlığa sahipken ikinci telefonu Galaxy Z Flip, 183 gram ağırlığa sahipti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu