Tiktok Takipçi Satın Al

Sahibinden.com’un Yeni Hizmeti: S-Param Güvende

sahibinden.com’un yeni hizmeti S-Param Güvende ile İkinci El Alışveriş artık daha kolay

sahibinden.com’da İkinci El ve Sıfır Alışveriş kategorisinde yer alan ürünlerin güvenli ve kolay bir şekilde alınıp- satılmasına imkân tanıyan S – Param Güvende hizmeti hayata geçti. Ek olarak kargo takip alanında da geliştirmeler yapılacak gibi duruyor.


sahibinden.com, ARGE ekibiyle geliştirdiği S – Param Güvende hizmetini hayata geçirdi. Hizmet sayesinde, kullanıcılar artık ikinci el ürün alım satımlarını çok daha kolay ve güvenli bir şekilde yapabilecekler.

S – Param Güvende ile evlerinde kullanmadıkları ya da yenilemek istedikleri ürünleri satmak isteyen kullanıcılar, Türkiye’nin her yerindeki kullanıcılara ücretsiz kargo ile ürünlerini ulaştırabilirken, ürünleri almak isteyen kullanıcılar da ödemelerinin güvenli bir hesapta tutulmasının yanı sıra taksitle alışverişten kolay iadeye kadar birçok avantajdan yararlanabilecekler.

Bu özellikleriyle S – Param Güvende ikinci el alışverişte kullanıcıların ihtiyacı olan tüm hizmetleri tek noktada birleştirmeyi hedefliyor. sahibinden.com, S-Param Güvende hizmeti ile başta bilgisayar, cep telefonu, oyun konsolu, fotoğraf makinesi olmak üzere giyim & aksesuar, müzik aletleri, oyuncak, spor aletleri gibi 22 farklı kategoride, uzaktan konforlu ve sorunsuz bir ikinci el alışveriş imkânı sağlamayı amaçlıyor. Dileyen kullanıcılar yüz yüze teslimat yapmaya devam edebilecek.

S – Param Güvende hizmetinde süreç nasıl işliyor?

S – Param Güvende Hizmeti, hem satış hem de satın alma sürecinde kullanıcılara kolay ve güvenilir bir deneyim sunuyor. Kullanıcıların ikinci el ürünlerini, tüm Türkiye’deki alıcılara kolaylıkla ulaştırarak “Satmalarına” olanak sağlayan hizmet, komisyon ödemeden ve anlaşmalı kargo ile ücretsiz gönderim imkanı sunuyor.

“Satın Alırken” ise alıcıya güvenli ödeme kolaylığı sağlayan hizmette ürün kredi kartı ile satın alınıyor ve 12 aya varan taksit seçenekleri sunuluyor.

Satın alma sonrasında para hemen satıcıya aktarılmıyor, sahibinden.com’un çözüm ortağı olan ödeme kuruluşunun hesabında tutuluyor. Alıcı ürünü teslim alıp onaylayınca ürün tutarı satıcıya aktarılıyor.

Gönderilen ürünün ilanda belirtilen üründen farklı çıkması durumunda, alıcı ürünü anlaşmalı kargo ile ücretsiz olarak satıcıya geri gönderdikten sonra, 2 gün içerisinde ürün tutarı kendisine iade ediliyor. Tüm bu hizmetler için sadece alıcıdan ürün fiyatına göre belirlenen hizmet bedeli alınıyor. Detaylı bilgiye sahibinden.com/param-guvende/bireysel adresinden ulaşabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. param güvende de sadece sahibindenin parası güvendedir. alıcı da rahattır. satıcı hep risk altındadır. gerek kargo, gerek alıcıların türlü yalanlarıyla kendi malıyla rezil olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu