Tiktok Takipçi Satın Al

Red Dead Redemption 2 Online Oyuncu Sayısı Yükselmeye Devam Ediyor

Rockstar Games’in PlayStation 4 oyunu olan Red Dead Redemption 2 oyununda oyuncu sayısı yükselmeye devam ediyor.

Son dönemlerin en başarılı oyunlarından biri olarak görülen Red Dead Redemption 2 oyunu Red Dead Online isimli çevrimiçi moduyla ilgi görmeye devam ediyor. Oyunun kısa bir zaman önce düşen oyuncu sayısı rakamları oyunun aldığı güncellemelerle birlikte tekrar yükselmiş durumda.


Beta sürecinden son aldığı güncelleme ile birlikte çıkış yapan oyun bu yeniliklere ek olarak Poker moduyla da oyuncuların tekrar ilgi gösterdiği bir oyun haline geldi. Tüm güncellemelerinin ardından oyuncu sayılarına yönelik bir değerlendirme yapıldığında Red Dead Online’ın oyuncu sayısı rakamlarında eski yüksek sayılara ulaştığı tekrar görüldü.

Hali hazırda konsollar için yayınlanan ve henüz PC platformunda mevcut olmayan Red Dead Redemption 2 oyunu buna rağmen 23 milyon satış rakamına ulaştı. Rockstar Gamesfirmasında yüzler gülüyor.

Red Dead Redemption 2 Online Oyuncu Sayısı Yükselmeye Devam Ediyor

Satışa çıktığı ilk hafta sonunda da rekorlar kıran Red Dead Redemption 2, oyuncuların kaliteli tek oyuncu senaryolarına duyduğu özlemi de gözler önüne sermişti. Sadece 20 günde 18 milyon satış rakamına ulaşmayı başarmıştı. Elde edilen rakam oyunun aylık 7 milyon civarında ortalama tutturduğunu gösteriyor.

Red Dead Redemption 2 yerinde sayan bir oyun olmamasıyla da dikkat çekiyor. Rockstar Games oyunu satın alan oyuncular için bir çevrim içi Red Dead Online versiyonunu beta sürecine sokmuştu. Ayrıca bu versiyon içerisine 32 kişi ile oynanan bir de battle royale modu eklemişti.

Oyun özellikle PC oyuncuları tarafından da merakla bekleniyor. Rockstar Games kesin bir açıklama yapmasa da PC versiyonuna sıcak baktığı biliniyor. Oyunun yükselen trendi bu hamleyi erkene alabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu