Tiktok Takipçi Satın Al

İddia: Rockstar, 2021 Sonbaharında GTA 6’yı Duyuracak!

Söylentilere göre Rockstar, 2021 sonbaharında Grand Theft Auto VI’yı resmi olarak duyurmayı planlıyor.

PSErebus’a göre Grand Theft Auto’nun bir sonraki bölümünün yayınlanmasından önce yaklaşık iki yıl kaldı. PSErebus’a göre, Rockstar Games, Grand Theft Auto VI’yı 2021 sonbaharında “piyasaya sürmeyi planlıyor”.


PSErebus’tan gelen bilgiler doğru olsa bile, Rockstar Games‘in projelerinin çıkış tarihlerini ertelediği için iyi tanındığını unutmayın. Bu nedenle, Grand Theft Auto VI‘nın serbest bırakılması gecikebilir.

Bir diğer iddia ise  GTA 6‘nın 2021 yılında yeniden düzenlenecek “The Game Awards” etkinliklerinde duyurulabileceğini düşünülüyor. 2019 yılında video oyun sektörü, en çok Rockstar Games‘i konuştu. Çünkü şirket, dünyanın en popüler oyun serilerinden bir tanesi olan Grand Theft Auto’nun yeni sürümüyle ilgili bazı çalışmalar sürdürüyor. Oyunseverler, büyük bir heyecanla duyurulması beklenen GTA 6 ile ilgili haberleri takip ediyorlar ancak şu ana dek ne yazık ki somut bir gelişme yaşanmadı.

İddia: Rockstar, 2021 Sonbaharında GTA 6'yı Duyuracak!

GTA 6, 2021 yılında gelebilir!

Yani oyun 2019 yılının ortalarında daha yeni temeli atılacağı için 2019 yılını kafadan eliyoruz. GTA 5 efsane bir oyun iken GTA 6 bu oyunun altında kalamayacağına göre geliştirme ve yayınlama süreci 2022 yılına kadar sürebilir. Lakin 2023 yılını bulmadan GTA 6 oyununu oynayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Rockstar Games firması tüm geliştirdiği oyunlarda geliştirme süresi boyunca gizliliği ön planda tutmaktadır. Bu nedenle oyun severlerin yaptığı teoriler oyun hakkında bilgi alma konusunda tek şans olarak öne çıkıyor.

Sony firmasının oyun konsolu olan PlayStation 4 uzun zamandır kullanılıyor ve yeni teknolojilere uygunluğu tartışma konusu oldu. PlayStation 5 ise uzun bir süredir geliştirilme aşamasında. Oyun konsollarında devrim yaratacak olan bu makine için Sony firmasının Rockstar firması ile görüşmeler yaptığı ve her iki ürünün de yakın tarihlerde çıkması için anlaşma yapıldığı söylenmektedir. GTA 5 bile bugün birçok bilgisayarın gücünü aşan özelliklere sahipken GTA 6 sadece PlayStation 5 için üretilebilir.

GTA 6 ile ilgili makalelerimizi takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu