Tiktok Takipçi Satın Al

Realme, XT, 5 ve 5 Pro İçin Çekirdek Kaynak Kodlarını Yayınladı!

Çoğu şirketten farklı davranan Realme, kullanıcıların telefonlarının önyükleyicisini kolayca açabilmelerine olanak tanıyor.

Realme 1’den bu yana bütün cihazları için çekirdek kaynakları serbest bırakıyorlar ve şimdi Realme XT, Realme 5 ve Realme 5 Pro için çekirdek kaynak kodları yayımlayarak bu trendi devam ettirecekler.


Çekirdek kaynakları geliştiriciler ve uzman kullanıcılar için çok önemlidir. Cihazlarının genel performansını ve yeteneklerini geliştirmek için farklı yollar bulmalarına izin vererek, cihazlarını çalıştıran koda daha derine inmelerini sağlıyor. Çekirdek kaynak sürümleri ayrıca, özel ROM geliştirme için de faydalıdır. Bu da telefonlarında ROM’lardan memnun olmayan kullanıcılara yarar sağlar.

Realme, XT, 5 ve 5 Pro İçin Çekirdek Kaynak Kodlarını Yayınladı!

Realme XT, Realme 5 ve Realme 5 Pro için çekirdek kaynaklarının piyasaya sürülmesiyle, bu cihazlar için üçüncü taraf gelişiminde büyük bir artış görmeyi bekliyoruz. Realme ait üç cihaz da Android Pie’ye dayanan ColorOS kullanmaktadır. Cihazların gelecek yıl Android 10 güncellemesi alması bekleniyor. Çekirdek kaynak sürümü, resmi sürümden önce Android 10’u denemek isteyenler için iyi haber.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu