Tiktok Takipçi Satın Al

Android 11 Güncellemesi Alacak Realme Telefon Modelleri Belli Oldu

Realme, Android 11 güncellemesini alacak akıllı telefon modellerini açıkladı.Hangi Realme modelleri Android 11 güncellemesi alacak?

Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth, #AskMadhav serisindeki en son Youtube videosunda, tüm akıllı telefon modellerinin iki yıllık güvenlik düzeltme eki güncellemelerinin yanı sıra büyük bir Android güncellemesi alacağını belirtti.


Bu, kullanıcıların Twitter’a Realme X serisinin ve Realme Pro serisinin şirketin CMO’su Francis Wang’ın onayladığı Android 11‘i alıp almayacağını teyit ederken karışıklığa yol açtı.

Android 11 güncellemesi alacak Realme modelleri

Android 11 güncellemesine kavuşacak Realme Pro serisi, Realme X serisi ön planda. Realme X2 Pro , Realme X2 , Realme XT ve Realme X alacak.

Şu anda, Realme XT zaten Android 10 güncellemesini almaya başladı , Realme X ise gelecek ay güncellemeyi ve ardından X2 ve X2 Pro’yu alacak. Tüm bunların Android 11 güncellemesini alacağı onaylandı.

Android 11 Güncellemesi Alacak Realme Telefon Modelleri Belli Oldu

Benzer şekilde, Realme 3 Pro ve 5 Pro içeren Realme Pro serisi de Android 11 güncellemesi için onaylandı. Wang, Twitter’da şirketin büyük işletim sistemi güncellemesini belirsiz bir şekilde doğrulayan “hiçbirini kaçırmamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağını” söyledi. Bu onay, bir Twitter kullanıcısı Realme 2 Pro’nun daha önce iki önemli güncelleme aldığını belirtti.

Büyük işletim sistemi güncellemesi sayısıyla ilgili karışıklık, Madhav’ın yalnızca bir işletim sistemi güncellemesi sağlanacağını belirttiğinde başladı. Ancak, bu kriterin Realme X veya Pro serisi için değil , sadece Realme 1 , Realme C1 ve Realme U1 gibi cihazlarda geçerli olduğunu söyleyemedi.

Android 11 Güncellemesi Alacak Realme Telefon Modelleri Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu