Razer, Titreşimli 'Nari Ultimate' Kulaklıklarını Xbox One'a Getirdi - TeknoDiot.com

Razer, Titreşimli ‘Nari Ultimate’ Kulaklıklarını Xbox One’a Getirdi


Geçen yıl Razer, Nari Ultimate oyun kulaklıklarını piyasaya sürmüştü. Razer Nari Ultimate’i rekabette öne çıkaran şey titreşimli olmasıydı. Razer, titreşimli ‘Nari Ultimate’ kulaklıklarını Xbox One’a getirdi.

Bu, oyunlarınızı dinleyebilmenin yanı sıra, oyuncuların oyunlarını “hissetmelerini” sağlar. Eğer bir konsol oyuncusuysanız ve bir dizi titreşimli kulaklık, peşinizde olduğunuz bir şeyse, Razer‘in Nari Ultimate kulaklıklarının Xbox One’a da geleceğini açıkladığını duymaktan memnun olacaksınız.

Çoğunlukla, kulaklıklar PC sürümüne benzeyecek, bunun dışında Xbox One için tasarlanmış olması dışında, Razer’in kulaklıkların titreşimli özelliğinin “herhangi bir Xbox One oyunu” ile çalışacağını iddia etmesiyle birlikte düşünülüyor. Bunu kendimiz için henüz deneyemedik, bu yüzden şimdilik sadece değeri karşılayacağız.

Razer, Titreşimli 'Nari Ultimate' Kulaklıklarını Xbox One'a Getirdi

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu