Tiktok Takipçi Satın Al

Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu makalemizde sizlere ücretsiz numara sorgulamanın nasıl yapılacağını anlattık.

Ücretsiz numara sorgulama kimin aradığını sorgulama servisi olarak ifade edilebilir. mobil hatlara bilinmeyen numaralardan gelmiş olan aramalar, kime aitse bunu sorgulamaya yarayan sistemdir.


Vodafone, Türk Telekom, Turkcell gibi farklı operatörlerde mevcut olan servis kullanıcıları için bilinmeyen numaralar kime aittir ve hangi operatörlerden olduğu hat sahibi gibi bilgileri içerir. Ücretsiz numara sorgulama cep telefonlarına gelen aramaların numaranın kime ait olduğu bilinmiyorsa, hat sahibini öğrenmek mümkündür.

Bütün operatörler kullanıcılarına arayanların kim servisleri bulunur. Bunun yanı sıra operatörler haricinde bilinmeyen numaralar için özel olarak kurulan servislerde vardır. En bilineni ise 118 80 bilinmeyen numara servisi olarak bilinir. Bu uygulamalar, ücretlidir. Operatörlerin sunduğu bilinmeyen numara hizmetleri sanıldığı gibi arayan kim servisi ücretsiz değildir. Her operatör için fiyatı farklı olarak ücretlendirilir.

Ücretsiz Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

11880 İsimden Numara Sorgulama

Ücretsiz numara sorgulama işlemi 118 80 numarası çeşitli şekillerde hizmetler ile kullanıcılara kolaylıkla sağlanır. İsmi bilinmeyen kişilerin numarası 118 80’i aradıktan sonra öğrenilebilir. Bunun için ise yapılması gereken cep telefonları ya da sabit telefonlardan bu numara aranabilir. Numaraların kime ait olduğunu öğrenmek ücretlidir. Bütün operatörlerden ve sabit telefonlardan bu numaralar aranarak 2.7 TL olarak ücretlendirilir.

Bilinmeyen numaralar için en iddialı öğrenme hizmetini verir. Bunun yanı sıra numara sorgulama sitelerinden de numaraların kim olduğu öğrenilebilir. Buna özel internet siteleri bulunur. siteler arasında en bilineni truecaller en fazla kullanılan işlemleri içerir. Bunun haricinde ise Google arama motorunda numara sorgulama sitesi yazılarak diğer sitelere de erişim sağlayabilmek mümkündür. Bu uygulama indirilerek sorgulama işlemi yapılabilir. Numara sorgulamalarında mobil uygulama da vardır. Cep telefonu bilinmeyen numara sorgulama programı indirilerek Google Play ya da App Store uygulaması giriş yapılarak indirilir.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu