Rampage Hostage R46 İnceleme (Video) - TeknoDiot.com

Parasının Hakkını Veren Oyuncu Kulaklığı: Rampage Hostage R46

Abone Ol 

Videomuzun konuğu bu sefer 7.1 ses teknolojisini içerisinde barındıran Rampage R46 Hostage modeli.

Tam bir fiyat performans oyuncu kulaklığı diyebileceğimiz tarzda olan Rampage Hostage kullanıcısını oldukça memnun edecek gibi duruyor.

7.1 sanal ses teknolojisi, kaliteli pop-filtreli mikrofonu ile oldukça dikkat çeken bir model. Takılıp çıkartılan bir mikrofonu bulunuyor. Bu mikrofonun da ses kalitesini videomuzda yer verdik ve kamerada kullandığımız mikrofondan dahi daha kaliteli bir ses kalitesi kullanıcısına sunuyor.

RGB ışıklandırmalısı ile de adeta bir şölen sergiliyor. RGB ışıklandırması maalesef kısıtlı. Kablosu üzerinde bir ses kumandasına yer verilmiş durumda. Bu kumanda sayesinde sesi yükseltip azaltabiliyorsunuz. Ek olarak mikrofonu kapatıp açmanız için bit tuş ve RGB ışıklandırmayı yine aynı şekilde kapatmak ve açmak için bir tuş konumlandırılmıştır. Neyse lafı fazla uzattık haydi videoya geçelim! İyi seyirler

Göz atın:   Sennheiser, İlk Kablosuz Oyuncu Kulaklığı GSP 670'i Tanıttı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu