Tiktok Takipçi Satın Al

Point Blank All-Star 2018’de Kardeş Ülkeler Arenaya İniyor!

Kardeşler Arenada Karşı Karşıya, Dostluk ve Rekabet Had Safhada!

Point Blank All-Star 2018 başlıyor, Azerbaycan ve Türkiye’nin en iyi oyuncuları karşı karşıya geliyor. Kıyasıya rekabetin yanı sıra etkinlikler de oyuncuları bekliyor.


Point Blank All-Star 2018’de Kardeş Ülkeler Arenaya İniyor!

4 Kasım Pazar günü Azerbaycan ve Türkiye’nin en iyi Point Blank oyuncuları eğlence ve rekabet dolu bir etkinlik için karşı karşıya gelecek.

14.00 ve 18.00 saatleri arasında PBTV’den canlı olarak yayınlanacak etkinlikte; teke tek maçlar, takım maçları, TDM ve bomba modlarında birçok karşılaşma olacak.

İlgili Makaleler

Point Blank All-Star 2018’de Kardeş Ülkeler Arenaya İniyor! PBST 2018 PBIC Sezon Finali’ne damgasını vuran World Judge ESC ve Plan B Gaming de dahil olmak üzere ligin iyi takımlarından katılacak isimler, PB severler tarafından oylama sonucunda belirlendi. Sevdiğiniz isimlerin yer alacağı All-Star maçlarını kaçırmamak için Point Blank Espor Facebook sayfasındaki ilgili içerikleri takip etmeyi unutmayın.

Kıyasıya mücadele ve ebedi dostluğun sahnede olacağı Point Blank All-Star 2018 [Azerbaycan vs Türkiye] etkinliğine tüm oyun severleri bekliyoruz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu