Poco Launcher 2.0 Geliştirilmiş Bir Tasarım ile Yayınlandı!

Poco Launcher’ın beta sürümü bugün önemli bir güncelleme aldı, öyle ki MIUI geliştirme ekibi bunu 2.0 olarak adlandırıyor. Bazı özellikler ekler ve birkaç güncelleme getirilecek.

Pocophone F1 Launcher, hemen herkes tarafından yüklenmek üzere Play Store’da yayınlandı ve MIUI Launcher tasarımını bir uygulama çekmece ve diğer birçok yeni özellikle birleştirdi. Beta programı aboneleri için mevcut olan MIUI ekibi tarafından geliştirilen Launcher’ın güncellenmiş sürümü, uygulama çekmecesinde görünen uygulama kategorilerini ekleme, kaldırma ve yeniden adlandırma yeteneğini eklediğini duyurdu.

Poco Launcher 2.0 Geliştirilmiş Bir Tasarım ile Yayınlandı!

Ayrıca, başlatıcının görünümünü tamamen özelleştirmek için kategorilerdeki uygulamaları ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Ana ekran için de yeni seçenekler, arka planın saydamlığını tanımlama imkanı, simgelerin görünürlüğünü iyileştirmeyi sağlayan özel bir seçenek. Uygulama Çekmecesi için tema seçmek ve şeffaflığı değiştirmek de mümkündür. 

Son olarak performans açısından Poco Launcher‘ın artık çok daha duyarlı ve akışkan olması için önemli ölçüde iyileştirildi. Ayrıca bazı can sıkıcı hatalar giderilirken, arayüz ve ayarlar ekranında sayısız ayarlamalar vardır. Beta sürümünü test etmek için bu sayfayı ziyaret etmeniz, programa kaydolmanız ve Poco Launcher’ı buradaki bağlantıyı kullanarak Play Store’dan indirebilirsiniz.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!