Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation Plus Temmuz 2023 Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Temmuz 2023 Oyunları:

Sony’nin abonelik hizmeti PlayStation Plus, Temmuz 2023 oyunlarını duyurdu. Geçtiğimiz ay NBA 2K23, Jurassic World Evolution 2 ve Trek to Yomi gibi 11 yeni oyun eklenmişti. Temmuz ayı için duyurulan listede ise yüksek bütçeli yapımlar ön plana çıkıyor. Bu oyunlar arasında Call of Duty: Black Ops Cold War, Alan Wake Remastered ve Extinction is Forever bulunuyor.

Sony’nin duyurusuna göre Temmuz ayında PlayStation Plus kataloğunda güncellenecek oyunlara erişim, Essential, Extra ve Premium seviyelerindeki aboneler için 2 Temmuz’da başlayacak. Bunun yanı sıra Temmuz ayında PlayStation Plus’tan çıkacak oyunlar da belirlendi. Bu oyunlar arasında Saints Row Gat out of Hell, Stray, BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered, BioShock Infinite The Complete Edition, Borderlands The Handsome Collection, Rogue Stormers, Marvel Avengers Definitive Edition, Fluster Cluck ve Raiden V Director’s Cut yer alıyor.


PlayStation Plus Temmuz 2023 Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus, Xbox Game Pass gibi bir hizmet haline gelerek düzenli olarak güncelleniyor ve her ay abonelere yeni oyunlar sunuyor. Temmuz ayında eklenen yüksek bütçeli oyunlar, abonelerin beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Ayrıca PlayStation Plus üyeleri, oyun kütüphanelerindeki bu oyunları ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu