A101 Kapıda Uygulaması Nedir? Nasıl Çalışır? - TeknoDiot.com

A101 Kapıda Uygulaması Nedir? Nasıl Çalışır?

Abone Ol 

Getir, Yemeksepeti Banabi gibi sektörde yer edinmiş firmaların yeni rakibi A101 olabilir mi?

takipçi satın al
takipçi satın al

A101 kapıda uygulaması Türkiye’nin neredeyse her noktasında birçok marketi bulunan A101 yeni başlattığı kadıda ödeme ve ev sipariş uygulaması ile de birçok müşterisinin işini son derece kolaylaştıracak. Bir mobil uygulama tabanıyla çalışacak olan bu yeni sistemde, müşteriler istedikleri herhangi bir ürünü ki bu hizmetin içine marketler içinde satılan her ürün giriyor.

Uygulama üzerinden sipariş verebilecekler. Verilen sipariş adresine en yakın olan yerleşik A101 mağazasından mobil araçlı ekipler tarafından alınacak siparişler müşterilerin adreslerine teslim edilecek. Özellikle süpermarket sektörüne yeni bir vizyon getiren bu çalışma şuan bazı ileler de uygulanmaya başlangıç. İlerleyen zamanda ise adım adım her şehre, hatta her ilçeye yayılması amaçlanmaktadır.

A101 Kapıda Uygulaması Nedir? Nasıl Çalışır?

A101 Kapıda Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

A101 mobil uygulaması üzerinden alınabilecek olan, A101 kapıda uygulaması ve hizmetleri için öncelikli olarak mobil uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. Daha sonra mevcut durumda A101 üyeliği bulunan kişiler bu bilgilerle uygulamaya birkaç saniye de girebilirler. İlk defa bu uygulamayı kullanacak müşterilerin ise ilk önce kısa adımlarla bir üyelik oluşturmaları gerekmektedir.

Üye girişi yapıldıktan sonra uygulama içinden istenilen bir ürün ya da onlarca ürün sanal alışveriş listesine eklenir. Son olarak teslim alınmak istenen adres bilgisi de uygulamaya girilir. Sonrasında ise A101 kapıda uygulaması çalışanlarından en yakın olan ekip, siparişleri en kısa sürede verilen adrese teslim ederler, üstelik kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği de bulunmaktadır.

A101 Kapıda Uygulaması Nedir? Nasıl Çalışır?

Göz atın:   Yeni Nesil LG K50S ve K40S Akıllı Telefonlarını Görücüye Çıkarıyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!