Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation Plus Temmuz 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus üyelerinin Haziran ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Haziran 2020 oyunlarını duyurdu.


PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 1 Temmuz tarihinden itibaren No Man’s Sky veya Resident Evil 7 Temmuz ayında ücretsiz olacağı belirtildi. Sony’nin PlayStation 4 sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu oyunlardan faydalanabilmek için Sony’nin ücretli “PlayStation Plus” üyeliğine sahip olmak gerekiyor.

PlayStation Plus Temmuz 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Resident Evil 7, bu ay PlayStation Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak gibi duruyor. Geçmişteki olaylara tanıklık edeceğiniz oyunda, cephenin önemli bir parçası hâline gelerek aksiyonu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Oyunda, arkadaşlarınızla birlikte savaşabileceğiniz çevrimiçi mod da bulunuyor. Reddit başlığında temmuz ayı için verilecek oyunların Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Resident Evil 7 ve No Man’s Sky olabileceği konuşuluyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

4 Yorum

  1. Tam istediğim oyunlar çıktı, teşekkür ederim ücretsiz oyunları bize sunduğunuz için tavsiye ederim hepinize

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu