TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Oyun Haberleri » PlayStation Haberleri » PlayStation Plus Haziran 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Haziran 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Haziran 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus üyelerinin 2019 Nisan ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Sony Interactive Entertainment (SIE), üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan PlayStation Plus servisinin Martayı oyunlarını duyurdu.

PlayStation Plus üyeliği bulunan PlayStation 4 sahipleri, 1 Haziran tarihinden itibaren Borderlands: The Handsome Jack Collection ve Sonic Mania oyunlarını hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler.  PlayStation Plus, abonelerine her ay ücretsiz oyun hizmeti sunmakta.

Haziran 2019, PlayStation 3 ve PS Vita oyunlarının artık PlayStation Plus dizisinin bir parçası olarak sunulmayacağı ilk aydır. Ancak, Haziran 2019 PlayStation 3 ve PS Vita 8 Haziran’a kadar açık kalacak.

Borderlands: The Handsome Jack Collection

Borderlands 2’de Pandora’nın yıkım dolu dünyasını ve Borderlands: The Handsome Collection’da Borderlands: The Pre-Sequel’in ay çılgınlığını keşfederken ateş ede ede ortalığı talan edin. Sayısız silahı, tescilli iş birliğine dayalı oynanışı ve bütün bonus eklenti içeriğiyle, bu ödüllü FPS-RPG serisinin keyfini çıkarın.

  • Tek bir pakette beğeni toplayan BORDERLANDS 2 ve BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL oyunları
  • Her iki oyun için bütün bonus eklenti içeriği, inanılmaz bir fiyattan yüzlerce saatlik oyun ekler.
  • En fazla dört oyuncu için iş birliğine dayalı çevrimiçi oynanış

PlayStation Plus Haziran 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Sonic Mania

Göz alıcı HD grafiklere sahip yepyeni 2D Sonic Mania ile geçmiş ve geleceği en iyi şekilde kutlayın. Sonic olarak hızlı koşun, Tails olarak yükseklere uçun ve Knuckles’ın vahşi gücüyle engelleri aşın. Yeni patronlar ve Dr. Eggman’in robotlarıyla savaşırken eski Sonic macerasını yeniden yaşayın. Yarışma Modunda başa baş mücadele edin veya İş Birliği Modunda arkadaşınızla oynayın. Geliştirenler: Sonic Team iş birliğiyle Christian Whitehead, Headcannon ve PagodaWest Games. Sonic Mania’ya Hoş Geldiniz!

PlayStation Plus Haziran 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PC’de PUBG Mobile Oynamak – Tencent Games Resmi Emülator (VİDEO)

Buğra Noyan

The Sims 4 Rekor Kazanç Elde Etti

Buğra Noyan

League of Legends Yenilenecek Olan Irelia İncelemesi

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.