92 TL’lik Steam Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Gears 5, Xbox Game Studios tarafından geliştirilen aksiyon oyunudur. Steam’de kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Gears 5, The Coalition tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows ve Xbox One için Xbox Game Studios tarafından yayınlanan üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. Gears of War serisinin altıncı taksitidir ve Epic Games tarafından geliştirilmeyecek ikinci Gears of War oyunudur.

Koronavirüs nedeniyle evde kaldığımız şu dönemlerde dizi, film, oyun derken vakit öyle böyle geçiyor. Steam’de oyuncuları düşünerek farklı kampanyalar yapmaya devam ediyor. Sırada ki kampanya ise Gears 5 kısa süreliğine ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.


92 TL'lik Steam Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

92 TL’lik Gears 5 kısa süreliğine ücretsiz

Oyun, The Coalition tarafından geliştirildi. Unreal Engine motoru kullanılan oyun Xbox One ve PC’de oynanabiliyor. Oyun dünyasının en beğenilen efsanelerinden biri olan Gears, heyecan verici beş mod ve şimdiye kadarki en ayrıntılı sefer ile artık daha kapsamlı.

Xbox E3 2019 etkinliğinde tekrardan gösterilen Gears 5, 10 Eylül 2019 tarihinde hem Xbox One hem de PC için çıkışını gerçekleştirmişti.

Gears 4 ile çuvallayan seriyi Gears 5 ile toplamaya çalışacak olan Microsoft, bugün oyunun PC için sistem gereksinimine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Buradan Steam sayfasına ulaşabilirsiniz ve 12 Nisan’a kadar oynayabilmek üzere oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz; “Oyunu Oyna” yazan butona tıklayınız. Böylelikle Gears 5, Steam kütüphanenize eklenmiş olacak.  Oyunu indirdikten sonra oynamak için hazırsınız demektir.

92 TL'lik Steam Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Ayrıca oyun, yaklaşık 80 GB’lik boyuta sahip. Bu boyut, 10 Mbit sabit internet hızında yaklaşık 2 günde ancak indirelebilecektir. Yine de indirmeye hemen başlarsanız, Gears 5’i indirdikten sonra hikayeyi tamamlayabilmek için de yeterli vaktiniz olacak.

Gears 5 sistem gereksinimleri

Gears 5 minimum sistem gereksinimleri

İşlemci: AMD FX-6000 series / Intel i3 Skylake
Ekran kartı: AMD Radeon R9 280 or RX 560 / NVIDIA GTX 760 veya GTX 1050
VRAM: 2GB
RAM: 6GB

Gears 5 önerilen sistem gereksinimleri

İşlemci: AMD Ryzen 3 / Intel i5 Skylake
Ekran kartı: AMD Radeon R9 280 or RX 560 / GTX 970 veya GTX 1660 Ti
VRAM: 4GB
RAM: 8GB

Gears 5 ideal sistem gereksinimleri

İşlemci: AMD Ryzen 7 / Intel i7 Skylake
Ekran kartı: AMD Radeon VII / NVIDIA GTX 2080
VRAM: 8GB
RAM: 16GB

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu