Tiktok Takipçi Satın Al

Ses Dosyaları ve MP3’ler Programsız Nasıl Kesilir?

Ses dosyalarında ve genellikle telefonlarımızda kullanmak üzere zil seslerinde istemediğimiz kısımlar olabilir, bu durumlarda keşke bu bölüm olmasaydı veya bu müzik nakaratından çalmaya başlasaydı diyebilirsiniz. Hepimizin başına gelen bu gibi durumlarda mp3 ya da farklı formatlardaki ses dosyalarının istemediğiniz kısımlarını çıkarabilirsiniz. Eskiden çok zahmetli olan bu işlem artık programsız, online ve ücretsiz olarak yapılabiliyor, bu işlemi basitçe yapabileceğiniz bazı sitelerin tanıtımını sizler için derledik.

  1. Mp3cut.net

Mp3cut.net 123APPS firmasının birçok çevrimiçi uygulamasından sadece bir tanesi. Birçok formattaki ses dosyasını kesip indirebilmenize olanak tanıyor.


Ses dosyanızı dosya aç kısmından yükleyip dilediğiniz aralığı seçerek indirebilirsiniz. Dünyaca ünlü olan bu site Türkçe dâhil 16 dil destekliyor ancak Flash ile kodlanması ve mobil uyumlu olmaması sebebiyle her zaman bir adım geride. İnternet kullanıcıların %70’inin mobilden bağlantı kurduğunu ve bu tür işlemin genellikle telefona zil sesi yapmak için kullanılacağını göz önünde bulundurursak durumun vahametini anlamış oluruz.

  1. mp3cutter.toolur.com

mp3cutter.toolur.com yine Toolur’a ait bir alt domainden hizmet veren mp3 kesme sitesi. Toolur’da mp3 kesme, resim formatı dönüştürme, md5 şifreleme, pdf dosyalarını dönüştürme gibi işlemler yapılabiliyor.

Mp3 kesme sistemi biraz karışık gibi dursa da işlevi gayet başarılı, birçok formattaki sesi yükleyip mp3, amr, wav ve m4r formatında çıktı alabiliyorsunuz. Dezavantajı ise sadece İngilizce yayın yapması ve tasarımın kötü durması.

Ses Dosyaları ve MP3’ler Programsız Nasıl Kesilir?

3. Webaudiocutter.com

Webaudiocutter sadece ses dosyalarını kesmek için geliştirilmiş bir web sitesi, web sitesinde mp3, m4a, wav, wma, ogg ve m4r formatındaki dosyaları mp3 ve m4r formatında çıktı alabiliyorsunuz. Tasarımı hoş ve kullanımı gayet basit olmakla birlikte Türkçe, Almanca ve İngilizce yayın yapıyor.

Aşağıdaki görsellerde gördüğünüz üzere dosyanızı yükleyip, kollardan istediğiniz kısmı seçerek mp3 ve m4r formatında indirebilirsiniz. Tanıttığımız siteler içerisinde online mp3 kesici olarak webaudiocutter’ı tavsiye edebiliriz.

Ses Dosyaları ve MP3’ler Programsız Nasıl Kesilir?

Ses Dosyaları ve MP3’ler Programsız Nasıl Kesilir?

Ses Dosyaları ve MP3’ler Programsız Nasıl Kesilir? Ses Dosyaları ve MP3’ler Programsız Nasıl Kesilir?

Ses Dosyaları ve MP3’ler Programsız Nasıl Kesilir? Ses Dosyaları ve MP3’ler Programsız Nasıl Kesilir? Ses Dosyaları ve MP3’ler Programsız Nasıl Kesilir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu