Tiktok Takipçi Satın Al

PlayStation 4 Slim Almak İsteyenlere Müjde Bizden

Hepsiburada üzerinde PlayStation 4 Slim 500 GB indirimde oyuncuları bekliyor! Sizler için özel olarak paylaşılan bu içerik sayesinde sizde PlayStation 4 Slim sahibi olabilirsiniz.

İlk olarak Kuzey Amerika’da 9 Eylül 1995 tarihinde piyasaya sürülen PlayStation, oyun sektörüne büyük bir giriş yapmış olup tüm sektörü etkilemiş ve etkilemeye de devam etmekte.


O zamanlardan bu zamana kadar geçirdiği evrim ve başarılarından sonra en son çıkarılan PlayStation 4 ile tüm oyun konsollarını ve oyun platformunda köklü değişikliğe etmiş bulunmaktadır. İlk olarak 2013 yılında yayınlanan PlayStation 4 sürümleri günümüz oyunlarını bilen halen sorunsuz olarak oynatabilmektedir. Bu kadar uzun zaman geçmesine rağmen bir bilgisayar gibi eskimeden eski yeni fark etmeden oyunları çalıştırabilmektedir.

Bizlerde sizleri düşünerek bu tür bir oyun konsoluna indirimli olarak sahip olabilmeniz için böyle bir makale hazırladık. Aşağıdan PlayStation Slim hakkında detaylı bilgiler bulabilir ve indirimli satın almak isteyenler Hepsiburada üzerinden satın alabilecekler.

PlayStation 4 Slim Almak İsteyenlere Müjde Bizden

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden Hepsiburada‘da PlayStation almak isteyip de bir türlü alamayanlar için PlayStation 4 Slim 500 GB indirimde siz oyuncuları bekliyor olacak.

Playstation 4 Slim Özellikleri

  • Kişiselleştirilmiş, Özel Olarak Seçilmiş İçerik: Sizin yaptığınız seçim ve analizlere dayanarak sizlere oyun, film ve dizi gibi özel içerikler sunabilir.
  • İndirirken Oynayın: Bu özelliği destekleyen oyunları indirirken oynamaya başlayabilirsiniz.
  • DUALSHOCK 4 ile Tam Kontrol: Yeni tasarıma sahip olan dualshock ile oyunlara tam kontrol sağlar ve oyunları en iyi şekilde oynamanıza olarak tanır.
  • PlayStation® App: Bu uygulama ile iPhone, Android, iPad ve tabletlerinizi bu sistem için ikincil bir ekran olarak kullanabilirsiniz.
  • Canlı HDR Özelliği: Bu özelliği destekleyen oyunlarda daha etkileyici ve canlı netlik sağlar.

PlayStation 4 Slim Almak İsteyenlere Müjde Bizden

Playstation 4 Slim Donanım Özellikleri

CPU AMD Jaguar x86-64, 8 çekirdek
GPU AMD radeon 1.84 TFLOP
RAM 8GB
Dahili Hafıza 500GB / 1TB
Ağırlık 2,1 kg
Bluetooth Var
Boyutlar 26,5×39×28,8 cm
HDMI Çıkışı Var
Marka Sony
Model Slim
Optik Sürücü Blu-Ray / DVD
Usb Girşi Var
Wi-Fi Var

Playstation 4 Slim Fiyatları

Ortalama olarak internet üzerinde araştırma yaparsanız net bir fiyat aralığı çıktığını görürsünüz. Bizim size vereceğimiz linkten %24 indirimli olarak PlayStation 4 Slim’e sahip olabileceksiniz. PlayStation 4 Slim Hepsiburada üzerinde %24 indirimde ek olarak sepette de %4 indirimle birlikte PlayStation 4 Slim 500 GB indirimli şekilde Hepsiburada üzerinden almak isterseniz buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

PlayStation 4 Slim Almak İsteyenlere Müjde Bizden

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu