Tiktok Takipçi Satın Al

Apple’nin Yeni AR Kulaklığı 2020′ de Tanıtılacağı İddia Ediliyor!

Bir süredir Apple’ın artırılmış gerçeklik (AR) kulaklığı çıkarmaya çalışabileceğine dair söylentiler duyuyoruz. Bunun ne kadar doğru olduğu hala görünse de, Apple’ın AR’e ilgisi oldukça iyi bilinmektedir, iOS’ta teknolojiden yararlanan özelliklerin yanı sıra teknolojide uzmanlaşan şirketler edinmiştir.

Öyleyse asıl soru, bu AR kulaklığını hiç görebilecek miyiz? İyi haber evet, yapacağız ve eğer analist Ming-Chi Kuo doğruysa, cihazın 2020 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya sürüldüğü görülüyor. Kuo, Apple ile ilgili söylentiler söz konusu olduğunda oldukça iyi bir performans geçmişine sahip. Tahminler, onun için böyle bir tahminde bulunabilmesi böyle bir lansmana gerçekten yaklaşabileceğimiz anlamına gelir.


Apple'nin Yeni AR Kulaklığı 2020' de Tanıtılacağı İddia Ediliyor!

Heyecan Dorukta!

Apple genellikle yılda birkaç etkinliğe ev sahipliği yapar; burada yılın başlarında MacBook ile ilgili yenilemeler için bir etkinlik olur ve ardından WWDC tarafından takip edilir ve bunun 2020’nin ikinci çeyreğinde olduğu düşünülür. Cihazın o zaman açıklanmasının mantıklı olduğunu varsayalım.

Kuo’nun iddiası ayrıca, Apple’ın cihazdaki gelişimi duraklattığını iddia eden DigiTimes’ın daha önceki bir raporuyla çelişiyor gibi görünüyor. Ancak iOS 13’te bulunan kod, Apple’ın hala üzerinde çalıştığını göstermiştir. Şimdilik bir tuz tuzu ile alın, ama umarım yakında daha fazla bilgi paylaşırız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu