Tiktok Takipçi Satın Al

Galaxy S10 Serisi İçin Mart Güvenlik Güncellemesi Çıktı

Samsung, amiral gemilerinden biri için bir kez daha yeni bir güvenlik düzeltme güncellemesi yayınlanıyor.

Samsung, Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10+ için Mart güvenlik güncellemesini yayınladı. Galaxy S20 serisi veya en azından Galaxy S20 Ultra, Mart güvenlik güncellemesini zaten aldı, ancak kimse henüz bir Galaxy S20’ye sahip olmasa da, Galaxy S10, gelecek ayın güvenlik yamasını alan ilk amiral gemisi olma özelliğini kazanıyor.


Mart güvenlik yaması hakkında hiçbir şey bilmiyoruz, çünkü Samsung sadece önümüzdeki ayın ilk haftasında bir süre hakkında ayrıntılar yayınlayacak. Bununla birlikte, Galaxy S10 serisi için en son yazılım güncellemesinin neler içerdiğini biliyoruz.

Galaxy S10 Serisi İçin Mart Güvenlik Güncellemesi Çıktı

Ürün yazılımı sürümü G97xFXXS4BTB3 taşıyan güncelleme, sadece Mart güvenlik düzeltme ekini getiriyor. Başka bir iyileştirme, değişiklik veya yeni özellik yok, ancak en son güncellemede Galaxy Note 10 ve Note 10+’un aldığı bazı gelişmelerin Galaxy S10 serisine de yol açtığını görmek mümkün. sonraki güncelleme.

Galaxy S10 serisinin yeni güncellemesi şu anda İsviçre’de kullanıma sunuluyor ve yakında diğer ülkelerde de yayınlanması gerekiyor. Telefonunuzda kullanılabilir olup olmadığını kontrol etmek için, Ayarlar uygulamasını açın, Yazılım güncellemeyi seçin ve İndir ve yükle’ye dokunun. Güncelleme görünmeden önce bunu birkaç kez yapmanız gerekebilir. Bu işe yaramazsa, S10e, S10 veya S10 + cihazınız için en son ürün yazılımını ürün bilgisi arşivimizden indirebilir ve bir Windows PC kullanarak telefona yükleyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu