Oppo Reno 10x Zoom ile Çekilmiş Fotoğraf Örnekleri Paylaşıldı

Oppo Reno akıllı telefonunun önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Telefonun en önemli özelliklerinden biri, 10x zoom ile resim çekebilmesi olacak.

Oppo, 10 Nisan’da yeni Reno serisi altında bir akıllı telefon açacağını açıkladı. Bu, Find X serisinden sonra şirketin amiral gemisi akıllı telefon olduğu söyleniyor ve bazı raporlar R serisinin yerini alacağını söylüyor.

Bir Snapdragon 710 işlemcisine sahip, 10X hibrit optik zoom ve 4065 mAh pil gibi özelliklere sahip olacak.  MWC’de Oppo, 48 megapiksel ana sensör, 120 derece ultra geniş lens ve 159 mm eşdeğeri odak uzaklığı olan bir telefoto kamera ile 10x kayıpsız zoom kameralı akıllı telefon tanıtacağını doğruladı.

Yeni sızan kamera örnekleri Weibo üzerinden yayınlandı. Yeni görüntüler Oppo Reno telefonunun güçlü yakınlaştırma özelliğini Weibo’nun üzerine çıkardığını ortaya koyuyor.

Her fotoğrafın belirli bir kısmı, bir bindirmeden 10x zoom ile gösterilir. Oppo Reno’da kullanılabilecek 10x kayıpsız zoom, önceki ay Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2019 teknoloji fuarında sergilenen teknolojiyle aynı görünüyor.

Oppo Reno akıllı telefon yakın zamanda Bluetooth SIG kuruluşu tarafından onaylandı. Reno telefonunun, tam HD + çözünürlük sağlayacak 6.4 inçlik bir ekranla geleceği ortaya çıktı. Fotoğrafçılık için 48 megapiksel + 5 megapiksel çift kamera kurulumuna ve 16 megapiksel özçekim snapperine sahip olduğunu belirtti. ColorOS 6.0 tabanlı Android işletim sistemi cihaza yüklü olarak geliyor. Bu özellikler Oppo Reno’nın orta segment bir cep telefonu olacağını gösteriyor.

Bununla birlikte, Oppo VP Yiren Shen yakın bir zamanda Weibo’da Reno akıllı telefonunun Snapdragon 855 yonga seti ve 4.065mAh pil ile çalıştığını açıklamıştı. Ayrıca, bunların renderleyicileri Weibo’da şu anda mevcut. Üçlü arka kameralarla kullanılacağını gösteriyor. Öyle olabilir ki, telefon iki modelle piyasada yerini alabilir gibi duruyor. Temel versiyon Snapdragon 710 ve çift kameralarla gelebilirken, yüksek modeli Snapdragon 855 ve üçlü arkaya dönük kameralar olabilir.

Oppo Reno 10x Zoom ile Çekilmiş Fotoğraf Örnekleri Paylaşıldı  Oppo Reno 10x Zoom ile Çekilmiş Fotoğraf Örnekleri Paylaşıldı  Oppo Reno 10x Zoom ile Çekilmiş Fotoğraf Örnekleri Paylaşıldı  Oppo Reno 10x Zoom ile Çekilmiş Fotoğraf Örnekleri Paylaşıldı  Oppo Reno 10x Zoom ile Çekilmiş Fotoğraf Örnekleri Paylaşıldı  Oppo Reno 10x Zoom ile Çekilmiş Fotoğraf Örnekleri Paylaşıldı

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!