Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo, 10 Nisan’da Yeni Akıllı Telefon Serisi “Reno”yu Tanıtacak!

Oppo, 10 Nisan’da yeni Reno serisi altında bir akıllı telefon açacağını açıkladı. Bu, Find X serisinden sonra şirketin amiral gemisi akıllı telefon olduğu söyleniyor ve bazı raporlar R serisinin yerini alacağını söylüyor.

Oppo, bunun daha sonra ayrı bir marka haline gelen Realme gibi bir alt marka olmadığını söylüyor. Bir Snapdragon 855 işlemcisine sahip, 10X hibrit optik zoom ve 4065 mAh pil gibi özelliklere sahip olacak.  MWC’de Oppo, 48 megapiksel ana sensör, 120 derece ultra geniş lens ve 159 mm eşdeğeri odak uzaklığı olan bir telefoto kamera ile 10x kayıpsız zoom kameralı akıllı telefon tanıtacağını doğruladı.


Oppo, 10 Nisan'da Yeni Akıllı Telefon Serisi "Reno"yu Tanıtacak!

MWC’de Oppo ayrıca, AI’yla çalışan sanal kişisel asistanı olan Breeno’yu Spring’deki yeni ürünlerinde ticari olarak piyasaya süreceğini söyledi. Önümüzdeki haftalarda telefonla ilgili daha fazla ayrıntı açıklanacaktır. Yeni paylaşılan bilgiler oldukça haberimizi güncelleyeceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu