Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Mühendisleri Galaxy S21 Ultra’nın Teknolojilerini Anlatıyor!

Samsung mühendisleri, geliştirdikleri yeni amiral gemisi Galaxy S21 Serisi akıllı telefonlar hakkında detaylı bilgiler veriyor.


Samsung mühendisleri, geliştirdikleri yeni amiral gemisi Galaxy S21 Serisi akıllı telefonların temel özelliklerine ilişkin en ince ayrıntıları tanıtarak kullanıcıların cihazlarını en verimli şekilde nasıl kullanabileceklerine dair bilgiler veriyor. “Samsung Mühendisleri Anlatıyor” isimli video serisinde kullanıcılar, yepyeni ve efsanevi serinin çığır açan teknolojilerini doğrudan bu teknolojileri geliştiren mühendislerden dinleme fırsatını buluyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S21 Serisi; Space Zoom, Gelişmiş Portre Modu, Yönetmen Bakışı gibi çığır açan teknolojileri ile akıllı telefon tutkunlarının büyük beğenisini topluyor. Samsung, Galaxy S21 Serisi’nde kullanılan yepyeni teknolojiler hakkında daha fazla bilgi almak isteyen kullanıcılar için bu özelliklerin bizzat mühendisler tarafından anlatıldığı “Samsung Mühendisleri Anlatıyor” isimli video serisi hazırladı.

Samsung Mühendisleri Galaxy S21 Ultra'nın Teknolojilerini Anlatıyor!

Videoların her birinde Samsung’un önde gelen ürün geliştiricilerinden biri, Galaxy S21 Serisi’nin temel özelliklerini tanıtarak cihazları en verimli şekilde kullanmak isteyenler için faydalı bilgiler veriyor.  Toplamda 15 bölümden oluşan serideki tüm videolara ve diğer faydaları içeriklere https://www.samsungmobilepress.com/featurestories/list sayfası üzerinden ulaşılabiliyor.Samsung Mühendisleri Galaxy S21 Ultra'nın Teknolojilerini Anlatıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu