Tiktok Takipçi Satın Al

Apple’dan Sonra Oppo’dan Katlanabilir Telefon Patenti Ortaya Çıktı

Oppo, Mobile World Congress’te (MWC 2019) birçok yeni duyuru ile geliyor. 23 Şubat’ta Barcelona’da Oppo 2019 özel etkinliğinde yeni cihazlarını duyuracak.

Geçmişteki sızıntı ve söylentilere göre, Oppo etkinlikte 10x optik zoom özelliğini sergilemek için kollarını sıvamış durumda. Oppo katlanabilir telefonun yeni bir tasarımını ortaya çıkaran yeni patent detayları ortaya çıktı. Oppo, tescilli olduğu çok sayıda katlanabilir cihaz patenti var. Çok sayıda katlanabilir cihaz patenti gördük ve bugün ortaya çıkan başka bir patent daha var.


Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı (WIPO) web sitesinde yayınlanan yeni patent yayınladı. Yayınlanan patent görselinde ki katlanabilir telefondaki kamera modülü bir tarafta, kulaklık diğer tarafta bulunuyor. Tek bir büyük ekran bizleri karşılıyor ve bir kitap gibi katlanabilir yapıya sahip. Katlanmış ve açılmış olarak bir akıllı telefon ve tablet gibi kullanılabilir.

[sp-related style=”dark” id=”36826″]

Oppo’dan katlanabilir telefon geliyor

Apple'dan Sonra Oppo'dan Katlanabilir Telefon Patenti Ortaya Çıktı

Yeni çizimler, katlandığında cihazın kamera modülü için uygun bir gövdeye sahip olacağını ortaya koyuyor. Katlanabilir cihaz için genel olarak pürüzsüz bir görünüm sağlanmış. Patentle ilgili diğer detaylar henüz bilinmemektedir, ancak çok yakında Oppo’dan katlanabilir bir cihaz görmeyi bekliyoruz.

Apple'dan Sonra Oppo'dan Katlanabilir Telefon Patenti Ortaya Çıktı

Bu arada Ek olarak, Oppo pop-up selfie kamera taşıyan yeni bir F11 Pro cihazı ile geliyor. Geçen yıl Oppo R17’deki gibi, yeni Oppo F11 Pro da başka yenilikler de taşıyor. Snapdragon 855 yonga seti ile birlikte gelişmiş kamera modülleri içerecek şekilde ayarlanmış durumda. Ön tarafında  32 MP pop-up kamera ile 48 megapiksel + 5 megapiksel ana kamera bulunuyor. Bluetooth 5.0, WiFi, GPS, USB Tip-C olması bekleniyor. Hızlı 18 W hızlı şarj ile 4500 mAh bataryaya sahip.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu