Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo Find X2 ve Find X2 Pro Sertifikalı, QHD 120Hz Ekranlar Onaylandı!

Oppo‘nun Find X2 akıllı telefonunu tanıtması bekleniyor ve bugün iki telefon onaylandı.

Oppo Find X2 (model numarası CPH2023) ve Oppo Find X2 Pro (model numarası CPH2025). Telefonlar Tayland’daki NBTC web sitesinde yer aldı.

Bununla birlikte, bir şirket Başkan Yardımcısı olan Brian Shen, kişisel Weibo hesabında “2K ve 120Hz’in 65W SuperVOOC ile birlikte geleceğini” doğruladı ve önceki söylentileri doğrulayarak Find X2 akıllı telefonlarından bahsettiği açık ve net.


Oppo Find X2 ve Find X2 Pro Sertifikalı, QHD 120Hz Ekranlar Onaylandı! Oppo Find X2 ve Find X2 Pro Sertifikalı, QHD 120Hz Ekranlar Onaylandı!

 

Shen ayrıca birkaç gün önce tweet attı, burada Oppo Find X2 ile uygulamalı bir deneyim yaşadığını ve “ekran hiçbiri ikinci değil” ve “bir oyun değiştirici olacağını” açıkladı. İki ve ikiyi bir araya getirirken, Weibo ve Twitter gönderisinin birbirini tamamladığını ve Find X2 özelliklerini doğruladığını düşünüyoruz.

“2K ekrana” sahip olmak öncelikle Çin’de kullanılan bir pazarlama sloganıdır. Panel aslında QHD’dir (1440p). Oppo, altı yıl önce Snapdragon 801 ve 3/32 GB bellekle piyasaya sürülen Find 7’den beri böyle bir ekrana sahip bir telefona sahip değil. Öte yandan 65W SuperVOOC şu anda piyasada bulunan bir şey. Reno Ace en son şarj teknolojisine sahip, ancak Oppo telefonu Çin dışında hiçbir yerde piyasaya sürmedi.

Henüz resmi bir lansman tarihimiz yok ancak Oppo önümüzdeki ay Barselona’daki MWC 2020’de olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu