LG G8 ThinQ İçin Android 10 Güncellemesi Yayınladı!

LG Diğer rakiplerin aksine kararlı güncelleme konusunda bir aylık gecikmeden sonra G8 ThinQ için Android 10 güncellemesini duyurdu!

LG, geçtiğimiz ay Güney Kore’de G8 ThinQ için Android 10 beta programını duyurmuştu. LG Güney Kore’de G8 ThinQ için stabil Android 10 güncellemesini yayımladı. Şirket birkaç hafta içerisinde dünya genelinde bu güncellemeyi G8 ThinQ cihazlarına getirecek.

LG G8 ThinQ İçin Android 10 Güncellemesi Yayınladı!  LG G8 ThinQ İçin Android 10 Güncellemesi Yayınladı!

Gelecek olan güncelleme, G820N20c yazılım versiyon numarasına sahip olacak. Ayrıntılı bir bilgi şimdilik mevcut değil. Ancak yeni güncelleme Kasım 2019 güvenlik yamasının G8 ThinQ’a Android 10 güncellemesiyle birlikte geleceğini söyleyebiliriz.

Android 10 güncellemesi birkaç hafta içinde tüm Güney Koreli G8 ThinQ cihazlarına ulaşacak, ancak diğer bölgelere ne zaman genişleyeceği tam olarak belirlenmiş bir zaman yok.

LG, Güney Kore’de V50 ThinQ için Android 10 beta programını da duyurdu. Şimdi şirket G8 ThinQ için istikrarlı bir yapı oluşturmaya başladığına göre, V50 ThinQ için istikrarlı bir güncellemeyi alması çok uzak sayılmaz.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu