LG G8 ThinQ İçin Android 10 Güncellemesi Yayınladı! - TeknoDiot.com

LG G8 ThinQ İçin Android 10 Güncellemesi Yayınladı!

Abone Ol 

LG Diğer rakiplerin aksine kararlı güncelleme konusunda bir aylık gecikmeden sonra G8 ThinQ için Android 10 güncellemesini duyurdu!

LG, geçtiğimiz ay Güney Kore’de G8 ThinQ için Android 10 beta programını duyurmuştu. LG Güney Kore’de G8 ThinQ için stabil Android 10 güncellemesini yayımladı. Şirket birkaç hafta içerisinde dünya genelinde bu güncellemeyi G8 ThinQ cihazlarına getirecek.

LG G8 ThinQ İçin Android 10 Güncellemesi Yayınladı! LG G8 ThinQ İçin Android 10 Güncellemesi Yayınladı!

Gelecek olan güncelleme, G820N20c yazılım versiyon numarasına sahip olacak. Ayrıntılı bir bilgi şimdilik mevcut değil. Ancak yeni güncelleme Kasım 2019 güvenlik yamasının G8 ThinQ’a Android 10 güncellemesiyle birlikte geleceğini söyleyebiliriz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Android 10 güncellemesi birkaç hafta içinde tüm Güney Koreli G8 ThinQ cihazlarına ulaşacak, ancak diğer bölgelere ne zaman genişleyeceği tam olarak belirlenmiş bir zaman yok.

LG, Güney Kore’de V50 ThinQ için Android 10 beta programını da duyurdu. Şimdi şirket G8 ThinQ için istikrarlı bir yapı oluşturmaya başladığına göre, V50 ThinQ için istikrarlı bir güncellemeyi alması çok uzak sayılmaz.

Göz atın:   Canon, EOS 90D ve EOS M6 Mark II Yeni Fotoğraf Makinelerini Tanıttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu