Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 8 Pro Kendini Gösterdi! OnePlus 8 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

Birçok kaynak şimdi yaklaşmakta olan OnePlus 8 serisine bilgi sızdırıyor. OnePlus’ın önümüzdeki ayın sonunda veya Nisan ayında OnePlus 8, OnePlus 8 Pro ve OnePlus 8 Lite akıllı telefonlarını duyurması bekleniyor.

OnePlus 8 Pro‘nun “telefon hakkında” sayfasının ekran görüntüsü artık sosyal sitelerde ortaya çıkmış durumda. Görüntü akıllı telefonun temel özelliklerini ortaya çıkardı. Peki OnePlus 8 Pro özellikleri nedir?

OnePlus 8 Pro özellikleri


Sızdırılan “telefon hakkında” sayfasının görüntüsü her şeyi ortaya çıkardı. OnePlus 8 Pro’nun model numarası HD2023‘tür. Cihaz OxygenOS tabanlı Android 10 işletim sistemi üzerinde çalışıyor olabilir. Telefon, 120Hz yenileme hızı sunan 6.65 inçlik AMOLED ekrana sahiptir. Ekran görüntüsünde telefonun görüntüsü, ekranın sol üst köşesine yerleştirilmiş bir delgi deliği gösterir.

Snapdragon 865 mobil platform tarafından gücünü alan OnePlus 8 Pro, 12 GB RAM ile birlikte gelmekte. Cihazın 256 GB’lık bir dahili belleği var. Görüntü ayrıca ahizenin 64 megapiksel ana lens, 20 megapiksel ikincil atıcı ve 12 megapiksel üçüncü lens içeren üçlü kamera kurulumuna sahip olduğunu belirtir.

OnePlus 8 Pro Kendini Gösterdi! OnePlus 8 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

Birincil lens, ilk kez Redmi K30 telefonda çıkış yapan Sony IMX686 lens olabilir. Aşağıda, OnePlus 8 Pro’nun yukarıdaki ekran görüntüsünü ilk kez sızdıran aynı kaynaktan ortaya çıkan canlı çekimlerden bazıları gösterilmiştir.

Ortaya çıkan önceki sızıntılar, OnePlus 8 Pro’nun arkasında dört kameralı bir kurulum olduğunu iddia etti. Dördüncü lensinin 3D ToF (Uçuş Zamanı) lensi olduğu söyleniyor. Yukarıdaki görüntünün orijinalliği doğrulanamadı. Bu nedenle, sızıntının bir tuz tanesi ile sindirilmesi tavsiye edilir.

Geçmiş raporlar, OnePlus 8 Pro’nun şirketin IP68 dereceli toz geçirmez ve suya dayanıklı bir şasi ile gelen ilk telefonu olabileceğini ortaya koydu. kablosuz şarj desteği ile gelen ilk OnePlus telefonu da olabilir.

OnePlus 8 Pro Kendini Gösterdi! OnePlus 8 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu