bayigram.com

Windows 10 2004 Sürümünde Güncelleme Bildirimi Değişiyor

Windows 10 2004 sürümü, işletim sistemini önceki sürümden güncelleyerek yüklemeyi tamamlamak için PC’yi yeniden başlatma ihtiyacı konusunda uyaran yeni bir bildirim sunmakta.

Windows 10 için gelecek yapı 2004’le gelecek bir değişiklik daha ortaya çıktı. Yeni bildirim bilgisayarı (dizüstü PC) şarja takılması gerektiğini hatırlatma, yeni sürüm indirme ve yükleme yeni çevrimiçi animasyon sonunda operasyon merkezindeki görünür.


Yeni bildirim penceresi kullanıcıların bu yeni sürüm ile birlikte sunulacaktır. Önemli güncelleştirmeler geldiğinde sağ alt tarafta açılan bildirim penceresi tarafından kullanıcılara bildiriliyordu. Bu çok dikkat çekici olmasa da az çok görülüyordu. Sürüm 2004 ile birlikte göze daha fazla hitap eder hale gelecek. Yeni Windows 10 sürümü güncellemesi ise önümüzdeki ayda gerçekleşecek.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”80486″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Windows 10 2004 Sürümünde Güncelleme Bildirimi Değişiyor

Windows 10 2004 Sürümünde Güncelleme Bildirimi Değişiyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu