AMD

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Sızdırıldı

Tanıtılmasına az bir zaman kalan OnePlus 7T Pro modelinin farklı modelim olan OnePlus 7T Pro McLaren Edition tüm detaylarıyla sızdırıldı.

Yakında göreceğiniz gibi OnePlus 7T Pro, kendinden öncekilerden oldukça fazla tasarım parçasını ödünç alıyor. Ayrıca, OnePlus’ın ayrıca özel baskı telefonları geleneğini sürdürmesi ve bir OnePlus 7T Pro McLaren sürümü sunması bekleniyor.

Sızıntı, açılır selfie kamera, üçlü arka kamera ve çerçevesiz ekran sergiliyor. Ancak, tasarım tam olarak çığır açan bir tasarıma sahip olmadığını görebiliriz.

Bu arada, McLaren baskısı yeni bir mavi renginde geliyor. Geçen yıl OnePlus, McLaren ile iş ortağı olmuştu ve OnePlus 7T Pro McLaren Edition ile ortaklığın devam edeceği anlaşılıyor.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition özellikleri

6.67 inç boyutundaki Quad HD AMOLED ekranı taşımayı sürdürecek olan OnePlus 7T Pro, bu ekranda 90 Hz yenileme hızı ve HDR10+ gibi özellikler sunuyor. Gücünü Qualcomm Snapdragon 855+ işlemciden alacak telefonda 6/8 GB RAM ve 128/256 GB depolama kapasitesi sunulacak. OnePlus 7T Pro kutudan çıkan Android Q 10 tabanlı Oxygen OS ile gelecek.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Sızdırıldı

:: OnePlus TV Özellikleri Belli Oldu!

OnePlus‘ın Hindistan’da bir açılış etkinliğine ev sahipliği yapması bekleniyor. OnePlus’ın Hindistan’daki OnePlus 7T ve 7T Pro ile birlikte yeni TV serisini piyasaya süreceği tahmin ediliyor. Anlaşılan, Hindistan lansmanı küresel lansmandan haftalar önce planlanmış ve bu durum Hindistan pazarının Çin akıllı telefon üreticisi için önemini vurgulamaktadır. Sprint, ABD’de OnePlus 7 Pro 5G’yi piyasaya sundu.

4.080 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olan OnePlus 7T Pro’da 30W gücündeki Warp Charge 30T hızlı şarj teknolojisi yer alacak. Son olarak 26 Eylül tarihinde Hindistan’da düzenlenecek etkinlikte OnePlus 7T serisinin haricinde bir de OnePlus TV duyurulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!