Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus TV Özellikleri Belli Oldu!

OnePlus TV yakın zamanda duyurulması bekleniyor. Televizyon hakkında resmi kaynaklardan zaten bildiğimiz bir çok şey var, ancak sızan bir teknik özellik sayesinde şimdi daha fazla ayrıntı ortaya çıkıyor.

Bir Google Play Geliştirici Konsolu sayfasının ekran görüntüsü gibi görünen bir görüntünün, listelenen TV’nin temel özellikleri yer alıyor.


Bundan önce, aynı adı taşıyan bir cihaz Google tarafından 22 Ağustos’ta onaylanmıştı. Fotoğrafa göre, OnePlus TV kod adı “Dosa” ve buradaki değişken Hindistan için olduğu düşünülüyor.

OnePlus TV özellikleri neler?

TV 3 GB RAM’e sahiptir ve bir MediaTek MT5670 işlemci ile eşleştirilmiştir. Bu, 1.5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli bir işlemcidir. Yongaseti bir ARM Mali G51 GPU’ya sahip.

Çözünürlük 1920 x 1080 olarak verilir. Kaynak, TV menüsünün her zaman 1080p olduğunu açıklar, bu yüzden OnePlus’ın zaten gösterdiği çözünürlük 4K’lık bir paneldir.

OnePlus TV Özellikleri Belli Oldu!

Cihaz, arayüzü OnePlus tarafından özelleştirilmiş Android TV 9 işletim sistemi ile kutusundan çıkacak.  OnePlus TV’de 55 inç QLED ekran yer alıyor olacak. Hindistan’da ilk kez piyasaya sürülecek ve Pete Lau, bunun premium bir cihaz olduğunu yansıtan bir fiyat etiketine sahip olacağını söylüyor.

İlk önce Hindistan’da piyasaya sürülme kararı, yalnızca Hindistan’ın en büyük pazarı olduğu gerçeğinden değil, aynı zamanda içerik sağlayıcılarla zaten ortak olduğu için de olsa LG ve Samsung’dan daha uygun fiyatlı olmalıdır. OnePlus TV, Ekim ayında Avrupa, ABD ve Çin’de de duyurulacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu