TeknoDiot
     
     
     

NVIDIA’dan Kaçırılmayacak Kampanya

NVIDIA'dan Kaçırılmayacak Kampanya

NVIDIA‘dan beklenmedik bir kampanya yayınlandı.

NVIDIA’nın yeni bundle kampanyası kapsamında, GeForce GTX 1060 6GB, GTX 1070 ya da GTX 1070 Ti model ekran kartı satın alan kullanıcılar, yeni ekran kartlarıyla birlikte Monster Hunter: World oyununa sahip oluyor. 30 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında kazanılan oyun kodları, 31 Aralık 2018’e kadar kullanılabiliyor.

NVIDIA'dan Kaçırılmayacak Kampanya

Monster Hunter: World oyununda, devasa canavarları avlamak için yeni bir dünya keşfediliyor. Destansı silahlar elde etmek için her şeyi kullanabilen oyuncu, sürprizlerle dolu ve heyecanlı manzaralarla çevrili haritalarda çeşitli ödüllerin sahibi olabiliyor. Serinin en yeni oyunundan daha fazla zevk almak için bilgisayarları GeForce GTX 10 serisi bir ekran kartıyla yükseltmek yeterli oluyor. Kampanyanın tüm detaylarına buradaki adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


ASUS, Yeni GeForce GTX 1650 Ekran Kartlarını Duyurdu

Buğra Noyan

HyperX Impact DDR4 RAM Farkını Dizüstü PC’de Ortaya Koyuyor!

Buğra Noyan

Müjde: Battlefield 1 Oyununda Müthiş İndirim

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.