Tiktok Takipçi Satın Al

NVIDIA’dan Cyberpunk 2077 Temalı GeForce RTX Ekran Kartı

NVIDIA “GeForce RTX 2077”yi tanıttı. Bu ekran kartlarından sadece 200 tanesi özel olarak piyasaya sürülecek.

Dünyanın her yerindeki oyun bilgisayarları için ekran kartı üreticisi olan Nvidia, Cyberpunk 2077 temalı bir ekran kartı ile karşımıza çıktı. Aslında tasarım olarak RTX 2077 olarak adlandırılsa da aslında bir GeForce RTX 2080 Ti ekran kartı olduğunu söyleyelim. Tasarımsal olarak özel


CD Projekt RED ve NVIDIA’nın arasındaki diyalogda evreleme oldu. Cyberpunk 2077 oyun temalı yeni bir RTX 2077 ekran kartı modeli sunuldu. Bir Reddit kullanıcısının işaret ettiği gibi, GPU’ların sıklıkla karakter sanatı ile geldiği 2007’nin eski günlerine geri dönebiliriz. Şu anda bu GPU’nun hangi özellikleri içerisinde barındıracağı belli değil.

CD Projekt RED ile birlikte oluşturulan GeForce RTX 2080 Ti modeline sahip bir Cyberpunk 2077 Edition grafik kartını tanıttı. GeForce RTX 2077 modeli karşımıza çıktı! Ekran kartı Nvidia grafik kartı tasarımından farklıdır. Ve ayrıca sadece 200 ünitenin böyle 3D kartlar verileceği ve satılmayacakları.

NVIDIA'dan Cyberpunk 2077 Temalı GeForce RTX Ekran Kartı

Cyberpunk 2077 Temalı GeForce RTX 2080Ti

Nvidia, piyasaya sürdüğü ekran kartlarında zaman zaman özel tasarımlar tercih edebiliyor. Özellikle de oyun sektörünün o an için popüler olan yapımlarına dem vuran Nvidia, özel tasarım ekran kartlarıyla oyunseverlerin aklını çeliyor.

GeForce Now, geçtiğimiz hafta itibarıyla kullanıcıların hizmetine sunuldu. Oyunseverler, bulut üzerinden oyun oynayabildikleri bu sisteme 4.99 dolar karşılığında üye olabiliyorlar. İkili arasındaki bu diyalog, oyunseverler tarafından da büyük bir ilgiyle karşılandı. Pek çok oyunsever, böyle özel tasarım bir ekran kartına sahip olmak için can attıklarını ifade etti. Kimi takipçiler ise Nvidia’nın bu bulanık ekran kartının hangi model olduğunu sordu. Ancak Nvidia’dan, bu ekran kartla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu