Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo X50 Pro Yeni Görüntü Sabitleme Teknolojisine Sahip Olacak!

Çinli telefon üreticisi Vivo’nun yeni amiral gemisi X50 Pro yeni görüntü sabitleme teknolojisine sahip olacak.

Vivo, X50 serisine yeni akıllı telefonlar sunmaya hazırlanıyor. Son raporlara göre, bu cihazların 1 Haziran gibi kısa bir sürede bekleniyor.


Bugün, şirket Vivo X50 Pro ile birlikte gelen yeni bir görüntü sabitleme teknolojisini tanıtmak için kısa bir video paylaştı.

Video, insan gözü gibi hareket eden gelişmiş optiklerle gimbal benzeri bir stabilizasyon gösterir. Lens herhangi bir yönde ve düzlemde dönecektir. İlginç bir şekilde, teaser ayrıca optik zoom özelliklerini çalıştıracak özel bir periskop modülüne sahip bir Quad-Camera dizisinin varlığını doğrular. Her zamanki gibi, bu yeni Vivo cep telefonu bazı birinci sınıf kamera donanımıyla gelecek.

Önceki söylentilere göre, yeni Vivo X50 Pro, 120Hz yenileme hızına sahip 6.56 inç FHD + AMOLED ekrana sahip olacak. Dahası, selfie balığı için bir delik delme çözümü olduğu da söyleniyor. Ne yazık ki, ayrıntılar hala bu yakışıklı hakkında kıt, bu nedenle, bu iddia edilen özellikleri teyit edebiliriz.

Ancak, önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı ortaya çıkmaya devam etmelidir. Önümüzdeki hafta boyunca, Vivo’nun bu yeni akıllı telefon serisi için hype oluşturmak için bir teaser kampanyası sürdüreceğine inanıyoruz.

Söylentiler bu dizide bir Vivo X50, X50E ve X50 Lite ve X50 Pro’ya sahip olacağımızı gösteriyor. Tabii ki, 1 Haziran’da hangi cihazların açığa çıktığını öğrenmek için etkinliğe kadar beklememiz gerekecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu