TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Bilgisayar Haberleri » NVIDIA GeForce GTX 1650 Bellek Kapasitesi Sızdırıldı!

NVIDIA GeForce GTX 1650 Bellek Kapasitesi Sızdırıldı!

NVIDIA GeForce GTX 1650 Bellek Kapasitesi Sızdırıldı!

Teknoloji endüstrisi yorumcusu Andreas Schilling’e göre, NVIDIA’nın “Turing” mimarisine dayalı GeForce GTX 1650 tabanlı giriş ana ekran kartı 4 GB GDDR5 belleğe sahip olacak. 

GPU devi Nvidia Turing GPU’lu çözümlerinden üst segmente yerleştirdiklerini tanıtalı ve satışa sunalı aylar oldu. Firma son günlerde artık orta-alt segmente yönelmiş durumda. Geçtiğimiz hafta GTX 1660 Ti’ı satışa sunan firmanın GTX 1650 modelinin bellek kapasitesine dair detaylar sızdı.

Schilling, bu SKU için NVIDIA‘nın direk kutusu sanatını da ortaya koydu. Bellek veriyolu genişliğinden bahsetmiyor ancak ilgili haberlerde Schilling, NVIDIA’nın GTX 1660’ın bellek miktarı olarak 6 GB’lik olduğunu belirtiyor. NVIDIA’nın Mart ayı ortalarında GTX 1660’ı ve GTX 1650’yi nisan ayının sonunda çıkarması bekleniyor. 

NVIDIA GeForce GTX 1650 Bellek Kapasitesi Sızdırıldı!

Ray Tracing özelliklerinin kırpıldığı GTX 1660 ve GTX 1650’den GTX 1660’ın gelecek ayın ortalarındasatışa sunulacağını belirtelim. GTX 1650 ise nisan ayının sonlarına doğru raflardaki yerini alacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


2019 Yılının En Güçlü İşlemcileri AnTuTu Tarafından Belirlendi!

Yusuf Karcılar

Logitech, Kablosuz Klavye ve Mouse Setini Türkiye’de Piyasaya Sundu

Buğra Noyan

Ön Siparişte Casper Excalibur G900 Alanlara Sürpriz Hediyeler

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.