Nokia 5.2 Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

Nokia 5.2 Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Nokia 23 Şubat’ta İspanya’nın Barselona kentinde bir MWC etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Şirket, etkinlikte hangi akıllı telefonları açıklayacağını açıklamadı.

Ancak “Captain America” ​​kodlu Nokia akıllı telefon ortaya çıktı ve etkinlikte resmi hale gelebilir.

Evan Blass, Nokia 5.2 olabilecek Nokia Captain America’nın birkaç görüntüsünü paylaştı. Resimler, bir su damlası çentik ekranına sahip olacağını ve hoparlör olarak ikiye katlanabilecek geniş bir kulaklıkla birlikte geleceğini ortaya koyuyor.

Nokia 5.2 tasarımı ortaya çıktı

Nokia 5.2 Ortaya Çıktı

Arka tarafta, akıllı telefonun dairesel bir plaka içinde dört kamerayla çevrili bir LED flaşı var ve parmak izi okuyucusu hemen altına yerleştirilmiş.

Ses tuşları ve güç düğmesinin, USB bağlantı noktası altta olacak şekilde sağ tarafa yerleştirildiğini de görebiliriz.

Kaynak, Nokia Captain America’nın 6GB RAM ve 64GB depolama alanı ile geleceğini ayrıntılarıyla anlatıyor. Fiyat 180 dolardan işlem görüyor ve 4 Mart’ta piyasaya sürülecek.

Nokia 5.2 Ortaya Çıktı

Göz atın:   Meizu 16s Çalışırken Görüntülendi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu