Tiktok Takipçi Satın Al

Yetkili Destek Sağlayıcı OnePlus Care Duyuruldu!

OnePlus bugün, şirketin tüketicileri için kendi satın alma sonrası programı olan OnePlus Care’i duyurdu. Duyuruyu yapan şirket, “OnePlus Care programı, toplumu göz önünde bulundurarak tasarlandı ve kullanıcılar için üstün bir deneyim sağlamak için bir başka adım” dedi.

Tahmin edeceğiniz gibi, OnePlus Care tüm OnePlus ürünleri için bir satış sonrası servis programıdır. Servis, şimdiye kadar satılan tüm OnePlus telefonlarında geçerli olacaktır. Evet, ilk OnePlus One’a sahip olsanız bile, bu hizmetten şirketten faydalanabilirsiniz ve en iyi bölüm, tekliflerin tüm cihazlar için aşamalardaki değişmesidir.


Temel olarak, OnePlus müşterileri OnePlus Care uygulamasını Google Play Store’dan indirmeli ve cihazlarının IMEI numaralarına kaydolmalıdır. Bu bir kez yapıldığında, söz konusu OnePlus telefonuna yönelik tüm teklifler otomatik olarak uygulanacak ve satış sonrası servis için bir ihtiyaç varsa, müşteri avantajlardan yararlanmaya hak kazanacaktır.

Hindistan’da OnePlus Care programının duyurduğunu kutlamak için, OnePlus akıllı telefon kullanıcıları 3.000 Rs’ye kadar OnePlus Care avantajlarından yararlanabilirler. OnePlus, 1 yıllık ücretsiz garanti veya pil değiştirme konusunda% 50’ye varan indirim ve yükseltme planlarında 3.000 Rs’ye varan ekstra indirim sunuyor.

1 yıl uzatılmış garanti programı aşağıdaki aygıtlara uygulanabilir. OnePlus 6T, 7, 7 Pro ve 7T, pil değişiminde% 50 indirim ise OnePlus 6, 5T, 5, 3T ve 3 için geçerlidir. Yetkili Destek Sağlayıcı OnePlus Care Duyuruldu!

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu