bayigram.com

Nintendo Switch Pro Sürümü Bu Yaz Piyasaya Sürülebilir

Sony ve Microsoft’un bir sonraki konsolları hakkında kararsızlıklar arttıkça. Bir söylenti, Nintendo Switch’in bu yıl geliştirilmiş bir versiyonunu sunabileceğini söylüyor.

Nintendo Switch Pro olarak adlandırılan bu sürüm, bu yaz pazarlanmak üzere baharın başlangıcından önce üretime girebilir.


3DS ile Nintendo pazarın nasıl çalıştığını anladı. Ürün döngüleri daha kısadır ve tüketiciler daha sık yeni ürünler istemektedir. 3DS, 3DS XL, 2DS ve Yeni 3DS’yi gördük.

Aynı platforma dayanan birçok ürün, ancak aşağı yukarı aynı oyun deneyimini sunuyor (oyuncuların profillerine uyum sağlamak için her yinelemede küçük bir farkla). Ve görünüşe göre Nintendo, Switch için aynı stratejiyi benimsiyor.

Nintendo Switch Pro geliyor

Japon firması gerçekten de Switch’i geliştirdi. Daha sonra, konsept iyi kurulduktan sonra, 2019 sonbaharından beri mevcut olan Switch Lite’ı sundu. Bu yıl, Switch’in geliştirilmiş bir sürümünü sunabilir (ancak yine de aynı hibrit konsol konseptiyle). Adı henüz bilinmiyor, ancak Switch Pro ismiyle geleceği kesin gibi duruyor.

Bunların en yenisi günlük olarak internetten geliyor. Tayvanlı medya, tahminlerinde ve kararsızlıklarında her zaman çok adil olmayan, gelecekteki iyileştirilmiş Switch’in 2020’nin ilk çeyreğinin sonundan önce seri üretime gireceğini, böylece hacimlerin yıl ortasında ticari bir lansman için yeterli olacağını söylüyor.

Nintendo Switch Pro Sürümü Bu Yaz Piyasaya Sürülebilir

Bu arada, Nintendo platformunu resmileştirmek için doğru fırsatı bulmak zorunda kalacak. E3 ideal an gibi görünüyor, ancak Köln veya Tokyo’da bir sunum da öngörülebilir. Açıkçası, bu yıl yeni bir konsol yayınlamak Nintendo adına önemsiz bir eylem değil. Tabii ki, teklifini kesinlikle daha güçlü olacak bir konsolla desteklemek, hibrid konsolun satışlarını artıracak.

Ancak bu, rekabetin ürünleri geldiğinde pazar paylarını koruma sorunu da olacaktır. Microsoft ve Sony’nin sırasıyla Xbox Series X ve PlayStation 5’i duyurduklarını unutmayın. Konsolları 2020 tatil sezonuna gelecek. Bu, büyük bir ticari savaş için iyi bir şekilde artar. Son olarak PlayStation ile ilgili makalelerimizi takip etmek için oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

:: PlayStation 5, DualShock 4’ü Destekleyecek

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu