Netflix Uygun Fiyatlı Paket Deniyor

Netflix, uygun fiyatlı sadece mobil için bir paket deniyor.

Dünyanın en iyi dizi ve film platformundan birisi olan Netflix, uygun fiyatlı sadece mobil için bir paket deniyor.

Netfix, paketlerinin fiyatlarını günden güne artışı gözlenirken bir şaşırtıcı hamle yaptı. Economic Times aracılığıyla edinilen bilgiler doğrultusunda bu test edilen paket şu an Hindistan’da kullanıma açılmış ve eğer orada ilgi görürse tüm dünya geneline sunması bekleniyor.

Şu anda test edilen paketin fiyatı Hindistan’da aylık 250 rupi yani TL karşılığı yaklaşık 20 TL olan paket, standart paketin yarı fiyatı biçiminde sunuluyor.

İlgili İçerik: En İyi Netflix Dizileri

Netflix Uygun Fiyatlı Paket Deniyor Sektörel Haberler Sinema Haberleri

Kısıtladığı özelliklere bakarsak standart görüntü kalitesi ve yalnızca telefon ve tablet uygulamalarında kullanılması gibi sınırlıkları dikkatlerden kaçmadı.

Netflix’in sunduğu bu paket düşük bir fiyata sahip olmasına rağmen, büyük bir rekabet içerisinde olan Amazon Prime Video için Hindistan’daki müşterilerinden talep ettiği 1,88 dolara karşılaştırılınca normal olarak daha pahalı. Hindistan Netfilx’in daha uygun mobil test ettiği tek pazar olmadığını vurgulamak isteriz. Şirket daha önce Malezya’da benzer bir planı test etmişti. Maalesef ki bu tarz paketlerin ülkemize gelmesi henüz beklenmiyor.


Etiketler

Hüseyin Ceylan

Yaşamını Kahramanmaraş’ta devam ettiren Ekonomi öğrencisi, dizi ve film meraklısı olan genç yazar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı