TeknoDiot
     
     
     

Netflix Uygun Fiyatlı Paket Deniyor

Netflix Uygun Fiyatlı Paket Deniyor

Dünyanın en iyi dizi ve film platformundan birisi olan Netflix, uygun fiyatlı sadece mobil için bir paket deniyor.

Netfix, paketlerinin fiyatlarını günden güne artışı gözlenirken bir şaşırtıcı hamle yaptı. Economic Times aracılığıyla edinilen bilgiler doğrultusunda bu test edilen paket şu an Hindistan’da kullanıma açılmış ve eğer orada ilgi görürse tüm dünya geneline sunması bekleniyor.

Şu anda test edilen paketin fiyatı Hindistan’da aylık 250 rupi yani TL karşılığı yaklaşık 20 TL olan paket, standart paketin yarı fiyatı biçiminde sunuluyor.

İlgili İçerik: En İyi Netflix Dizileri

Netflix Uygun Fiyatlı Paket Deniyor

Kısıtladığı özelliklere bakarsak standart görüntü kalitesi ve yalnızca telefon ve tablet uygulamalarında kullanılması gibi sınırlıkları dikkatlerden kaçmadı.

Netflix’in sunduğu bu paket düşük bir fiyata sahip olmasına rağmen, büyük bir rekabet içerisinde olan Amazon Prime Video için Hindistan’daki müşterilerinden talep ettiği 1,88 dolara karşılaştırılınca normal olarak daha pahalı. Hindistan Netfilx’in daha uygun mobil test ettiği tek pazar olmadığını vurgulamak isteriz. Şirket daha önce Malezya’da benzer bir planı test etmişti. Maalesef ki bu tarz paketlerin ülkemize gelmesi henüz beklenmiyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Çin Başbakanı’ndan Elon Musk’a: Gel, Vatandaşımız Ol

TeknoDiot Bey

Netflix, After Life’ın İkinci Sezon Tarihini Duyurdu

Buğra Noyan

İnternette Sahte Pazarlama Reklam Tuzaklarına Düşmeyin

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.