RehberSinema Haberleri

En İyi Netflix Dizileri

Dünyada 132 ülkede aktif olarak çalışan popüler dizi/film platformu olan Netflix’de izlemeniz gereken en iyi dizileri sizlerle paylaştık.

Eğer bir Netflix aboneliğiniz var ise bu rehberimizi okumaya devam edin deriz. Buradan hangi dizileri izleyebileceğinizi mi düşünüyorsunuz? En iyi Netflix dizilerini bir araya getirdik. İşte Netflix üzerinden kolayca izleyebileceğiniz gelmiş geçmiş en iyi Netflix dizileri;

:: Marvel’s Daredevil

  • Türü:  Bilim Kurgu, Aksiyon
  • Yayın Yılı: 2015 –
  • iMDb Puanı: 8,7

Süper kahraman konulu yapımları sevenler için en iyi Netflix dizilerinden biri olan Marvel’s Daredevil, etkileyici bir hikâyeye sahip. Çocukken geçirdiği bir kaza sonucu görme yeteneğini kaybeden Matt Murdock buna rağmen sıra dışı bir özelliğe sahiptir. Etrafında bulunan her şeyi bir çeşit hisle algılayabilmektedir. Bu özellik zifiri karanlıkta dahi ilerleyebilmesini ve düşmanlarını kolayca alt edebilmesini sağlar. Tüm bunlara rağmen gün doğumunda işine dönmekte ve avukatlık mesleğine kaldığı yerden devam etmektedir.

En İyi Netflix Dizileri Rehber Sinema Haberleri

Diğer dizileri görmek için aşağıdan diğer sayfaya geçiniz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13Sonraki sayfa
Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı