Tiktok Takipçi Satın Al

n11 Satış Mağazası Nasıl Açılır?

Bu makalemizde sizlere n11.com sitesinde satış mağazasını nasıl açacağınızı detaylı olarak anlatıyoruz. Detaylar makalemizde…

n11 mağaza açma işlemi nasıl yapılır? n11 satış mağazası, e ticaret yapan ya da yapmak isteyen hemen herkesin tercih ettiği bir yöntem olmakla birlikte, özellikle e ticaret sektörüne büyük bir isim ile başlamak isteyen kişilerin tercih ettikleri bir platform olarak bilinen n11, kullanıcılarına çok çeşitli alanlarda satış yapabilme imkânı sunmaktadır.


Bu çeşitli imkanlar sayesinde kullanıcılar hemen hemen her alanda satışlarını rahatlıkla internet platformuna, n11 aracılığı ile taşıyabilmektedir. n11 mağaza açma işlemi aslında oldukça kolaydır.

n11 üzerinden mağaza açılması için gerekli belirli belgeler olmakla birlikte belgelerin uygun bir şekilde tamamlanması halinde mağaza açmak, e ticaret yapan ya da yapmak isteyen herkes için oldukça kolay bir işlem haline gelmektedir.

n11 Satış Mağazası İçin Gereken Belgeler

n11 satış mağazası açılabilmesi için belirli belgelerin toplanması gerekir. Buradan tüm detaylara göz atabilirsiniz.

Bu belgeler arasında, şirket olarak satış mağazası açmak isteyenlerin tamamlaması gereken belirli belgeler bulunmaktadır.

Son 6 aya ait güncel faaliyet belgesi, vergi levhası, şirketin kuruluşuna ait ticaret sicil gazetesi, imza sirküleri, satıcı ilan ve işlem sözleşmeleri, çalışma mali şart ve prensipleri gibi, belgelerin şirketler tarafından tamamlanması şarttır. Bu şekilde şirketler n11 üzerinden kolaylıkla satış mağazası açabilmektedir.

n11 Satış Mağazası Nasıl Açılır?

Belgelerin incelenmesi sonucunda olumlu bulunan şirketlere, n11 tarafından, platform üzerinde satış yapma yetkisi tanınmaktadır. Bu sayede şirketler e ticarete büyük, güvenilir ve bilindik bir platform aracılığı ile atılmış olmanın ayrıcalığın yaşayabilmektedirler.

Doğuş Grubu ve Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group ortaklığında kurulan n11, 150 bin kayıtlı mağazasıyla Türkiye’nin önde gelen e-ticaret alışveriş platformudur. Her gün binlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilen n11’de siz de kolayca mağaza açabilir ve dilediğiniz kategoride satış yapmaya başlayabilirsiniz.

n11 Satış Mağazası Nasıl Açılır?

n11 Satış Mağazası Nasıl Açılır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu