Tiktok Takipçi Satın Al

Müjde: Galaxy M31 Alana AKG Kulaklık Hediye Kampanyası Uzatıldı!

Samsung’un fiyat performans oranı ile dikkatleri üzerine çeken yeni akıllı telefonu Galaxy M31 satışa çıktı.


Samsung’un Galaxy M serisinin yeni üyesi Galaxy M31, 19 Mart’tan itibaren Türkiye’de satışa sunuldu. Eğlenceli bir yaşamın tutkunları için özel olarak geliştirilen üstün performansa sahip Galaxy M31; Süper AMOLED Sonsuz-U ekran, 64MP kamera ve uzun saatler yeten 6.000mAh pil gücü gibi çarpıcı özellikleri uygun fiyata sunuyor.

Samsung Galaxy M serisinin yeni üyesi Galaxy M31, 19 Mart’tan itibaren Samsung’un online mağazasıüzerinden satışa sunuldu. Üstelik 24 Mart’ta kadar telefonu sipariş verenlere AKG Y400 Kablosuz Kulaklık da hediye edilecekti. Samsung Türkiye bu tarihin uzatıldığı açıkladı.

Galaxy M31 için AKG Y400 Kablosuz Kulaklık hediye kampanyasının süresi uzatıldı


Müjde: Galaxy M31 Alana AKG Kulaklık Hediye Kampanyası Uzatıldı!

Samsung Galaxy M serisinin yeni üyesi Galaxy M31 için Samsung’un online mağazası üzerinden 24 Mart’ta kadar telefonu sipariş verenlere yönelik AKG Y400 Kablosuz Kulaklık hediye kampanyası, 31 Mart’a kadar uzatıldı.

Okyanus Mavisi, Uzay Siyahı ve Vişne Pembesi olmak üzere üç renk seçeneği ile Türkiye’de 19 Mart’ta satışa sunulan telefonun tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dâhil 2.799 TL.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu