Tiktok Takipçi Satın Al

Driver Booster 8 ile Windows Sürücülerini Kolayca Güncelleyin

Windows güncellemesi işletim sistemini iyileştirebilir ancak aygıt sürücülerini geride bırakabilir. Driver Booster 8’in yardımcı olabileceği yer burasıdır.

Bilgisayarınız kutudan çıkar çıkmaz mükemmel çalıştı. Şimdi, sadece birkaç ay sonra, yavaş, hataları bildiriyor ve bazen korkunç Mavi Ekranına (BSOD) oluşuyor.


Pek çok gigabaytlık indirilen Windows Güncellemesine rağmen, sürücülerinizden bazılarının doğru şekilde güncellenmemiş olma ihtimali çok yüksektir. Çözümlerden biri, sürücüleri manuel olarak bulup tek tek güncellemektir.

Güncel Olmayan Sürücülerle İlgili Sorun

Güncel olmayan sürücüler büyük bir sorundur. Eski donanım düzgün çalışmayacaktır. Cihazlar çökebilir ve bu da erişilebilirlik sorunlarına neden olabilir. Örneğin, bir USB kablosuz fare, güncellemede ilgili bir değişikliği barındıracak yeni bir sürücü olduğu için bir Windows Güncellemesini takiben düzgün çalışmayabilir.

Bilgisayarınıza ve dizüstü bilgisayarınıza bağladığınız tüm cihazlarda benzer bir senaryo düşünün. Daha sonra disk sürücüleri, işlemciler, ekran bağdaştırıcılarının içindeki aygıtları düşünün. İhtiyacınız olan tüm yeni sürücüleri bulup kurmak için zamanınız olmadığı gerçeğiyle daha da güçlenen bir felaket reçetesidir.

İlgili Makaleler

Driver Booster 8 ile Windows Sürücülerini Kolayca Güncelleyin

Driver Booster 8, sürücü güncelleme sürecini basitleştirir ve otomatikleştirir. Daha da önemlisi, ücretsizdir ve sürücüleri güncellemek tek bir fare tıklaması kadar kolaydır. Sürücüler, günlük olarak güncellenen en büyük sürücü arşivlerinden biri olan geniş bir veritabanından indirilir.

Kararlılık ve güvenlik için Driver Booster 8’in sürücüleri WHQL sertifikalıdır. Belirli günlük gereksinimlerini karşılıyorlarsa, sürücüler geçilir. Bazı durumlarda bu, Windows Donanım Kalite Laboratuvarlarının sürücüleri kendilerinin test ettiği anlamına gelir. Yaygın cihaz hatalarını düzeltmeniz mi gerekiyor? En son sürücülere ihtiyacınız var.

Ses eksikliği veya bir ağa bağlanamama (veya bir süre boyunca bir bağlantı sürdürme) gibi yaygın cihaz hataları, genellikle sadece tek bir fare tıklamasıyla çözülebilir.

XP’den Windows 10’a kadar tüm Windows sürümleriyle uyumlu olan Driver Booster 8, tüm büyük sağlayıcılardan 4.500.000’den fazla inanılmaz sürücüyü destekler. Ayrıca, bir sorunla karşılaşırsanız, IObit’in 7×24 telefon destek servisi vardır.

Driver Booster 8 Temel Özellikleri

Yüklendikten sonra, eksik, hatalı ve güncel olmayan sürücüleri taramak için Driver Booster 8’i kullanabilir, ardından yedekleri bulabilirsiniz. Daha sonra sürücü güncellemelerini tek bir tıklama ile indirip yükleyebilirsiniz.

Ayrıca, Driver Booster 8, orijinalliklerini ve diğer bilgileri kontrol edebilmeniz için yeni sürücüler hakkında ayrıntılar sağlar. Eski ve yeni sürüm numaraları, dosya boyutu ve yayınlanma tarihinin tümü kaydedilir.

Sisteminizi önlem almadan güncellemek her zaman risklidir. Driver Booster 8 ayrıca bir sistem geri yükleme noktası oluşturma sürecini otomatikleştirir – yeni sürücülerin yüklenmesinde herhangi bir sorun olursa, bilgisayarınızı bu geri yükleme noktasına geri döndürebilirsiniz.

Driver Booster 8 ayrıca Adobe Flash Player, Microsoft DirectX Runtime ve diğerleri gibi eski bileşenleri de kontrol edecektir.

İnanılmaz bir şekilde, sürücüleri herhangi bir internet bağlantısı olmadan indirme seçeneği bile var. Çevrimdışı Sürücü Güncelleyici aracı, bağlantısı kesilmiş bir sistem için ihtiyaç duyduğunuz sürücüleri, dışa aktarılan bir aygıt bilgi dosyası kullanarak ikincil bir aygıttan almanızı sağlar. İhtiyacınız olan tüm sürücüler çevrimiçi bir bilgisayardan indirilebilir ve ardından çevrimdışı bilgisayara kopyalanabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu