Tiktok Takipçi Satın Al

iPhone X Ekran Değişimi | Citrus Mobil

iPhone X ekran değişimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu işlemin bir süresi bulunmaktadır. Mağazamız Kadıköy – İstanbul’ da yer almaktadır.

Buraya gelen müşterilerimize aynı gün içerisinde ekran değişimi sağlanmaktadır. Bilindiği üzere telefonumuz bizler için en önemli aletlerimiz olmuştur. Çünkü yaşam alanlarımızı ancak akıllı cep telefonumuz ile yönetebiliriz. Kendi hayatımızı düzenlemek ve iş hayatımızı, özel yaşamımızı ancak akıllı cep telefonumuz ile yoluna koymak durumundayız.


Her işimizi akıllı cep telefonu ile halledebilmekteyiz. Bu nedenle elimizden düşmeyen ve hayatımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz aygıtlar olarak karşımıza çıkabilmeyi başarmışlardır. Akıllı cep telefonu denilince de akla ilk olarak iPhone gelir. Gerek uygulamalarının kalitesi gerek kullanım kolaylığı ile iPhone en sık tercih edilen akıllı cep telefonu olmuştur.

iPhone X Ekran Değişimi | Citrus Mobil

Ancak ne var ki hayatımızın içinde bulunan bu cihazlar birtakım kazalara da açıktır. Düşme, kırılma, çatlama vb. sorunlar sık yaşanır. Gerek garanti kapsamında gerekse garanti kapsamında olmadan kullanıcı hatası ile tek düşmede bile kırılan, çatlayan iPhone ekranları fazladır. Kimi bu telefonları çatlak hali ile kullanmaya devam eder. Bu giderek büyüyen bir sorun haline dönüşür. Kimi ise çatlama ve kırılma anında hemen değişim talebinde bulunur.

iPhone X orijinal ekran değişimi bu konuda önemlidir. Çünkü birebir orijinal ekranın değiştirilmesi gereklidir. Orijinal ekran ve üzerine yapılacak ekran koruyucu uygulaması ile akıllı cep telefonunuz ilk günkü hali ile sizleri bekliyor olacaktır.

İphone X Cam Değişimi

iPhone X cam değişimi orijinal ekranın değişmesi ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmeti de firmamız kullanıcılarına vermektedir. Özellikle anında değişim hizmeti ile beklemeye gerek kalmadan orijinal parçanın değiştirilmesi kullanım kolaylığını ve güvenirliği artıran bir etmen olmuştur.

Siz de kırılan ekranlarınıza mahkûm kalmak zorunda değilsiniz. Bunun için yapmanız gereken firmamıza gelmek ya da gelemeyecek durumda iseniz kargo ile başka bir yerden gönderim sağlamak da iPhone X ekran değişimi için yeterli bir hizmet almanızı kolaylaştıracaktır.

iPhone X Ekran Değişimi | Citrus Mobil

iPhone X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone x ekran değişimi nasıl yapılır, konusu merak ettiğiniz bir süreçtir. Çünkü size ait olan orijinal bir ürünün başına kazara bir şey geldiği zaman gelecek olan parçanın da orijinal olup olmadığını sorgularsınız. Bunun için en kapsamlı ve kaliteli hizmet almayı istersiniz.

Sağlatılan bu hizmet için iPhone X model akıllı cep telefonlarınızda ekran değişimi sağlamak firmamız tarafından orijinal ürün ile karşılanır. Mağazamıza uğrayan ve değişim talebinde bulunan kişiler için bu süreç bir iş gününü kapsamaktadır. Bir gün içerisinde anında orijinal parça ile değişim yapılır ve size teslim edilir.

Ancak İstanbul’ da ikamet etmeyen ya da Kadıköy’ e uzak mesafede bulunan iPhone X ekran değişimini yapmak isteyen kullanıcılar da kargo aracılığı ile akıllı cep telefonlarını firmamıza gönderebilir. Bunun için ise süre. Kargo gönderim süresini de işin içine katarak 3 iş gününü kapsamaktadır.

Bu sayede sizler de aynı hız ve kalitede kargo aracılığı ile aynı hizmeti almış olursunuz. Değişim yapıldıktan sonra yenilenmiş olan iPhone X cihazınıza “Circus” garantisi verilir. Değişimin yapıldığı tarihten itibaren 6 ay garanti süresi bulunmaktadır. Cihazınıza bu süreç içerisinde su vb. sıvı akması, çatlama ve kırılma olması halinde garanti kapsamında ücretsiz olarak değişim sağlanmaktadır.

Değişimin yapılması ve ekran koruyucu materyallerin takılması da ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ayrıca müşteriler tarafından sık sorulan bir soru da ekran değişimi sırasında telefonun içerisinde bulunan fotoğraf ya da bilgilerin gitmesi durumudur. Yaşanılan sorun tamamen ekran ile alakalı olduğu için bu değişim sırasında telefonunuzun içeriğinde bulunan bilgiler hiçbir şekilde kaybolmayacaktır. Güveneceğiniz ve orijinal ekran değişimin ardından ücretsiz garanti yapılması gibi avantajlardan yararlanacağınız firmamız ile en kısa sürede iletişime geçmenizi bekleriz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu