Motorola Akıllı Televizyon Üretecek!

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre şirketin ilk Smart TV’sini üreteceği kesinleşti. Motorola, televizyonun yalnızca Flipkart üzerinden satılacağı söyleniyor.

Flipkart’ın TV’yi yalnızca Hindistan’da satmasının nedeni, perakendecinin yaklaşmakta olan Motorola markalı TV’leri üretecek ve birleştirecek olmasıdır. Yumuşak yenileme oranları sağlamak için Motorola TV, MEMC teknolojisi ile donatılacak. TV’nin yalnızca iyi bir izleme deneyimi sunmasına izin vermeyecek, aynı zamanda oyun oynarken hiçbir sıkıntı yaşanmayacak. Motorola TV’nin Android 9 Pie TV OS’de çalışması bekleniyor ve MediaTek yonga seti tarafından Mali 450 grafik kartıyla çalıştırılabiliyor.

Motorola Akıllı Televizyon Üretecek!

Motorola TV’nin, çarpıcı ses deneyimi için DTS TruSurround Ses ve Dolby Audio teknolojisine sahip 30W’luk önden çalışan bir ses çubuğu ile donatıldığı da söyleniyor. Soundbar, merkezinde bulunan şirketin logosuna sahip olacak. Motorola TV’nin diğer üç çerçevesinin ince olduğu söyleniyor. Smart TV’nin diğer özellikleri de özelliklerin altında. Ancak şu ana kadar bilinenler bütçeye uygun bir ürün olamayacağını gösteriyor.

Flipkart 29 Eylül’de Big Billion Day satışını gerçekleştirecek. Muhtemelen, gelecek satış sırasında Motorola TV satın alınabilecek.

 

İLGİLİ İÇERİK:  ABD Casus Uydusu, Fırlatma Kalkıştan 3 Saniye Önce Ertelendi
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu