TeknoDiot
     
     
     

Mobil Uygulama ve PC Programlarının Yeni Adresi

Mobil Uygulama ve PC Programlarının Yeni Adresi

Akıllı telefon ve bilgisayarlarında lazım olacak programları, oyunların ve benzeri uygulamaları bulabileceğiniz bir sitedir.

Gelişen teknoloji ve bu teknoloji ürünleri olan akıllı telefon ve bilgisayarlarımıza gün geçtikçe teknolojinin ilerlemesiyle ihtiyaç duyabileceğimiz uygulamalarda artmaktadır. Artan bu sektörde birden fazla kaliteli kalitesiz siteler hizmet vermeye başlamıştır.

Güncel teknoloji haberlerini okuyabilir eğitim ve takip amaçlı bir çok videolara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Mobil ve Masaüstü cihazlar için hazırlanmış geniş oyun yükle bölümünü kullanabilir binlerce oyunu ücretsiz olarak indire bilirsiniz.

Mobil Uygulama ve PC Programlarının Yeni Adresi

Biz sizlere artışın çözümünü kaliteli sunulabilecek olan qutucuq.com sitesinden sizlere bahsedeceğiz. qutucuq.com sitesi 2014 yılından itibaren Android oyun indirme, iPhone ve iPad için oyun indirme, bilgisayarlar için program indirme ve benzeri paylaşımları sitelerinde yaparak diğer sitelerden kalitesiyle farklılık yaratan bir indirme sitesidir diyebiliriz.

qutucuq.com sitesine girdiğiniz anda zaten ulaşmak istediğiniz çoğu programa veya uygulamaya erişim sağlamış olacaksınız.

İndirmek istediğiniz içerik hakkında detaylı bilgi alabilir, insanlar tarafından en çok hangi programların indirildiğini görebilir, indirilen uygulamaların puanlarına ulaşabilir, kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve indirebilirsiniz. Hemde bu hizmeti ücretsiz olarak sahibisiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


LinkedIn CEO’su Jeff Weiner 11 Yıl Sonra Ayrıldı

Buğra Noyan

Popüler Yayıncı Ninja, Koronavirüs İçin 150 Bin Dolar Bağış Yaptı

Buğra Noyan

Yandex Navigasyon, Kullanıcıları İçin Seyahat Rehberi Hazırladı

Uğur Aydemir

2 yorumlar

Avatar
Latif 8 Mayıs 2019 at 23:36

Bu sitenin en iyi yanı tüm uygulama ve oyunları doğru kategoriler içerisinde yerleştirmesi. Bir oyunu beğenince aynı kategoriden başka oyunlar da bulabiliyorum hoşuma gidecek. Oyunların hepsinin ücretsiz olmadı da başka bir artı tabii 🙂 Whatsapp plus uygulamasını da ilk buradan yüklemiştim engellenene kadar 😀

Cevap
Avatar
Nihat 9 Mayıs 2019 at 14:22

Çocuk oyunları kategorisi en iyisi bence. Çocuklar için indirmesi çok kolay, güvenilir hem. Ücretsiz yükleyebiliyor bizimkiler sorun yaşamıyorlar, o kadar çok oyun var ki kendileri buluyorlar 😀

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.