Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft, Bing İçin Karanlık Modu Test Ediyor

Karanlık modlar son yıllarda büyük bir hit oldu ve dünyanın en büyük uygulamalar yeni karanlık arayüzlerde kullanılmaya başlandı.

Google Chrome ve Microsoft Edge gibi web tarayıcılarında artık yerleşik karanlık modlar bulunduğunda, daha fazla web sitesinin karanlık mode kullanmaya başlaması sadece bir zaman meselesidir.


Bing.com, yerleşik karanlık modu tanıtan bir sonraki büyük web sitesi olabilir. Microsoft, arama motoruna daha koyu arayüzleri tercih edenler için daha iyi bir görünüm veren Bing için yeni bir karanlık modu test etmeye başlamış gibi görünüyor.

Microsoft, Bing İçin Karanlık Modu Test Ediyor

Yeni karanlık mod henüz herkese açık değil ve Microsoft şimdiye kadar işleri resmi hale getirmedi. Şirket, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yeni karanlık modu yalnızca az sayıda kullanıcıyla test ediyor ve tarayıcınızın gizli moduna girerek erken bir göz atabilirsiniz.

Bing.com’un yeni karanlık modu, şirket tarafından test edilen yeni özelliklerden biridir. Birkaç gün önce belirttiğimiz gibi Microsoft, Bing için yeni bir logo da test ediyor.

Merak edenler için yeni karanlık mod, arama sonuçları da dahil olmak üzere arama motorunda görünür. Resmi Bing uygulamasında zaten mevcut olan karanlık modla aynı. Microsoft ‘un özelliği herkese resmi olarak ne zaman sunacağı tam olarak belli değil, ancak zaten az sayıda kullanıcıyla test edildiğini göz önünde bulundurarak, Microsoft yakında daha geniş bir sürüm için hazırlanıyor olabilir.

Microsoft, Bing İçin Karanlık Modu Test Ediyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu