Tiktok Takipçi Satın Al

Spider-Man Evreninde Geçen Madame Web Filminin Fragmanı Yayınlandı

Madame Web filminin ilk fragman yayınlandı. Sony, yaklaşmakta olan Madame Web filmiyle Örümcek Adam evrenini genişletmeye devam ediyor.

Madame Web filminin ilk fragman yayınlandı. Sony’nin Örümcek Adam Evreni’nde geçen filmde Dakota Johnson, Adam Scott, Sydney Sweeney ve Emma Roberts gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Film, Dakota Johnson’ın oynadığı Cassandra Webb karakterinin örümcek dünyasına girişini konu alıyor. Cassandra güçlü bir falcıdır ve psişik yetenekleri sayesinde örümcek dünyasına adım atar. Filmin çekimleri 2022 yılında tamamlandı ve diğer Sony yapımlarına kıyasla detaylar gizli tutuluyor.

Film, Dakota Johnson’ın oynadığı Cassandra Webb karakterinin örümcek dünyasına girişini konu alıyor. Cassandra güçlü bir falcıdır ve psişik yetenekleri sayesinde örümcek dünyasına adım atar. Filmin çekimleri 2022 yılında tamamlandı ve diğer Sony yapımlarına kıyasla detaylar gizli tutuluyor.

Madame Web fragmanı


Fragmanda Dakota Johnson tarafından canlandırılan esrarengiz Cassandra Webb dikkat çekerken, bir grup Örümcek kahramanı da tanıtılıyor. Cassandra Webb, ölüme yakın bir deneyim yaşadıktan sonra öngörü gücüne sahip genç bir sağlık görevlisi olarak tasvir ediliyor. Madame Web filmi, Türkiye’de 16 Şubat 2024 tarihinde vizyona girecek.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu